لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

بدون هماهنگی شعر نگویید

نویسنده:
گروه نویسندگان

معیار گزینش در انتخاب شعرهای مجموعه‌ی حاضر بکر بودن مضامین و موضوعات آن است. مدعی نیستم انتخاب و ترجمه‌ام بی‌نقص است، اما کوشیده‌ام در مشورت با شاعران خوب میهنم و هرجا که مقدور بوده با خود شاعران، نکات تاریک احتمالی را روشن کنم. نخستین کسی نیستم که از شاعران این خطه شعر ترجمه کرده‌ام. این راه را پیش از مـن دیگران هـم رفته‌اند چه در قالب کتاب و چه در مجلات ادبی. در این شعرها هر چند جغرافیایی خاص مطرح است، اما شاعران را محدود نکرده‌ام. از هر صنفی در آن شاعر هست، از ارنست کاردینال کشیش گرفته تا شاعران انقلابی و کسانی که شعر و شعار را به هم آمیخته بودند، یا حتی همین حالا آمیخته‌اند. به هر حال، خواننده با طیف متنوعی از شاعران رو به روست. البته به بحث بی‌طرفی هم نمی‌پردازم. جوابش را می‌توانید در شعر ماریو بندتی بیابید. 

اسدالله امرایی

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 افراط فلاکت بار

افراط فلاکت بار

توبیاس وولف که از بی‌نظیرترین نویسندگان ادبیات مینی مالیستی جهان است در این مجموعه 13 داستان کوتاه خود را گنجانده که در ایران با ترجمه‌ی درخشان اسدالله امرایی منتشر شده و علاوه بر این برخی از داستان‌های درخشان همین مجموعه نظیر شکارچی‌ها در برف در اثری مجزا توسط دیگر مترجمان ایرانی نیز به جامعه‌ی ادبی ایران معرفی شده است‌‌‌‌.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات گل آذین
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم گروه نویسندگان
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی اسدالله امرایی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..