لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
توجه: سفارش شما روز یکشنبه 23 بهمن تحویل پست داده خواهد شد.
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

از چشم نابینایان

نویسنده:
آندره ژید
گرت هوفمان
سیدنی گاتلیب

اگر خوب دقت کنیم، کسی که همیشه بینا بوده اما از کاربرد یک شیء بخصوص بی‌خبر است بی‌گمان وضع بهتری دارد تا کسی که از کاربرد چیزی آگاه است، اما خودِ آن چیز را هرگز ندیده است. 

بانو، اگر برای نخستین بار یک روسری را به شما نشان دهند، آیا واقعاً فکر نمی‌کنید که آن شیء یک اثر هنری و ساخته‌ی دست فردی اندیشمند باشد؟ برای یک نابینای مادرزاد که برای نخستین بار قادر به دیدن می‌شود بسیار سخت است که اشیا را از هم تشخیص دهد و این سختی دوچندان می‌شود اگر آن اشیا اشکال بسیار متنوع و متفاوتی هم داشته باشند. اصلاً از کجا معلوم که نابینای یادشده شخصی را که جلو روی او بی‌حرکت بر صندلی نشسته اثاثیه‌ی منزل یا یک دستگاه تصور نکند؟ آیا بعید است که او خیال کند درختی لرزان در باد یک موجود زنده‌ی متفکر و متحرک است؟ بانو، چه چیزها که ما از حواس خود دریافت نمی‌کنیم! فکرش را بکنید: اگر ما چشم نداشتیم، امکان داشت به‌راحتی یک مجسمه‌ی مرمرین را انسان زنده‌ای صاحب تفکر و احساس بپنداریم.

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هجرت یک روزه ادیسه

هجرت یک روزه ادیسه

بر خلاف اُدیسه، قهرمانِ اصلیِ رمان اولیس نه تنها بالاتر از خواننده نیست بلکه ممکن است از بسیاری جهات پایین‎تر نیز به نظر برسد. این قهرمانِ غریب با نامِ «لئوپولد بلوم»، یکی از شهروندان عادی دوبلین در آستانه‎ی قرن بیستم است. مردی یهودی، میانسال و کارمند که دارای شغلی عادی است. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ماهی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آندره ژید
مشاهده همه arrow iconSome text some message..