لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)

کدام کتاب‌ها از بهترین جنبه‌های انسانی می‌گویند؟

کتاب­‌هایی برای پیدا کردن احساس بهتر نسبت به جهان اطراف

گروه مترجمان

پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸

(1 نفر) 5.0
Save Story
کتاب هایی برای پیدا کردن احساس بهتر نسبت به جهان اطراف

سوال: از کتاب‌ها و برنامه‌های تلویزیونی خسته‌ شده‌ام که در آنها انسان‌های وحشتناک کارهای وحشتناکی در قبال دیگران انجام می‌دهند. ممکن است کتابی بامزه یا الهام‌بخش یا هردو را پیشنهاد کنید که کتاب‌های خوب و خوش‌خوانی باشند، کتاب‌هایی که از بهترین جنبه‌های انسانی بگویند، نه از بدترین آنها. در اویل دهۀ ششم زندگی‌ام هستم و هرگز از کتاب دست نکشیده‌ام، در وب‌سایتی مشغول به کار هستم و می‌خواهم حس بهتری نسبت به جهان داشته باشم.، بی‌نام.

پاسخ  از: کیت کلاوی، نویسنده و منتقد آبزرور

کتاب درمانی

می‌گویند شادی «صفحه‌های سفیدی» می‌نویسد – سفید با رگه‌هایی زرد یا خاکستری. به نظرم کتاب‌ها و مخصوصاً رمان‌های خیلی زیادی هستند که آگاهانه پوچ‌گرایند و من از کتاب‌هایی که نیروهای بد در آن چیره می‌شوند خسته شده‌ام. درمان طبیعت[1] از ریچارد مابی اولین ایستگاه ماست- تا آرامش خود را بازیابیم. او این کتاب را برای رهایی از افسردگی ناشی از اندیشه‌های مرتبط با نورفولک نوشته است. کتاب بسیار الهام‌بخش و ستودنی است.

اگر دنبال کتاب طنزی هستید، رمان کلاسیک به‌سوی پایان صبح [2]نوشتۀ مایکل فرین را از دست ندهید. داستان این رمان درمورد خیابان فلیت لندن است که شاید به نظر داستانی قدیمی بیاید، اما طنز آن کهنه نیست. بار اولی که این کتاب را خواندم دانشجو بودم و از مواجهه با امتحاناتم می‌ترسیدم و خواب خوشی نداشتم. خواندن این کتاب قبل خواب مرا می‌خنداند و کمک می‌کرد بتوانم بخوابم. به تازگی کتاب ماده‌اسب[3] نوشتۀ مری گیت‌اسکیل را تمام کردم. این کتاب داستان دختری از خانوادۀ نابه‌سامان است (بله متوجه هستم، اما کمی صبر کنید) که با ماده اسبی لجوج دوست می‌شود و نه به شکل افسانه‌ای، اما مادر آشفته و خانوادۀ ناتنی خوب اما پرمشکلش را به هم پیوند می‌دهد. این رمان هم  پر از تحرک و رستگاری است و خواندن آن را پیشنهاد می­کنم.

پیرمرد صدساله ای که از پنجره خانه سالمندان زد به چاک و ناپدید شد

پیرمرد صدساله ای که از پنجره خانه سالمندان زد به چاک و ناپدید شد

نویسنده: یوناس یوناسن ناشر: نشانه قطع: شمیز,رقعی نوع جلد: شمیز قیمت: ناموجود


منبع: گاردین


کتاب‌درمانی مجموعه‌ی پیشنهاد کتاب است، این کتاب‌ها هر کدام بنا به پرسشی مشخص یا موضوعی معین انتخاب می‌شوند.


[1] Nature Cure

[2] Towards the End of the Morning

[3] The Mare

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مطالب پیشنهادی

کتاب‌های پیشنهادی

آرزوهای بزرگ | نشر دوستان

آرزوهای بزرگ | نشر دوستان

چارلز دیکنز
ناموجود
Some text some message..