لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله فیلم امسال (‍۱) (شماره ویژه سال نشریه فیلم امروز)

چه زندگی شگفت انگیزی!

بسیار شنیده‌ایم از سینماگران که در شرح و توصیف صحنه فیلم سازی می‌گویند حال وهوای پشت صحنه به شکل مستقیم بر کیفیت فیلم تأثیر می‌گذارد. می‌گویند اگر هنگام فیلم برداری فضای خوش و مطلوب و پرطراوتی بر صحنه حاکم باشد به همان نسبت حاصلش هم فیلم خوبی اسـت. مثال هم می‌آورند که سر صحنه فلان فیلم چه قدر خوش گذشته و نتیجه‌اش هم چه فیلم خوبی بوده. در مواردی هم البته راست می‌گویند اما حتما پیش آمده که سر صحنه فیلمی به همه خوش گذشته ولی حاصل کار، لزوما فیلم خوبی نبوده است. برعکس، نمونه‌های فراوانی وجود دارد که پشت صحنه فیلمی پر از رنج و زحمت بوده اما حاصلش فیلمی خوب یا حتی شاهکار بوده است. بسیاری از سینماگران، روزهای فیلم برداری را خوش ترین روزهای زندگی حرفه‌ای‌شان می‌دانند و البته برخی از کارگردان‌ها ساعت‌هایی را که در استودیو صرف تدوین و صداگذاری می‌شود بیشتر (یا به همان اندازه!) دوست دارند. این‌ها هم به هر حال پشت صحنه سینما و ساخته شدن فیلم است.

هوشنگ گلمکانی

صفحه ۱۸

مشاهده و خرید نسخه‌های مجله فیلم امروز

دیدگاه‌ها

کاربر مهمان ۱۴۰۰/۱۲/۲۴
ای بابا تا منتظر میشیم دو سه عنوان مجله جور بشه با هم خرید کنیم مجلات ناموجود میشن در حالی که تو سایتهای دیگه و تو کتابفروشی ها موجوده!! مگه شما از هر مجله یه نسخه موجود میکنین ؟؟؟
  • تعداد صفحات: 212
  • شماره: 1
  • سال انتشار: 1400
  • دوره نشر: سالنامه
  • ناشر: فیلم امروز
  • امتیاز: امتیازی ثبت نشده

مقالات پیشنهادی

 هجرت، محکومیت و تبعید، برای سرگردانان در وطن

هجرت، محکومیت و تبعید، برای سرگردانان در وطن

«من اینک به ضد تو هستم و در میان تو به نظر امت‌ها داوری خواهم نمود. و با تو به سبب جمیع رجاساتت کاری خواهم کرد که پیش از این نکرده باشم و مثل آنها هم دیگر نخواهم کرد. بنابراین پدران در میان تو پسران را خواهند خورد و پسران پدارنشان را و بر تو داوری‌ها نموده، تما بقیت را به‌سوی هر باد پراکنده خواهم ساخت بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله فیلم امروز
مشاهده همه arrow iconSome text some message..