لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

۱۹۸۴ | نشر ماهی

نویسنده:
جورج اورول

زندگی نه هیچ شباهتی به دروغ‌های همیشگی تله اسکرین داشت و نه حتی به آرمان‌هایی که حزب در تلاش برای دستیابی به آن بود. آرمان‌هایی که حزب ترسیم می‌کرد چیزی بود ،عظیم ،هولناک درخشان ـ جهانی برساخته از فولاد و بتن ماشین آلاتی غول آسا و سلاح‌هایی وحشت انگیز - ملتی متشکل از جنگجویان و هواخواهانی متعصب که با همبستگی تمام پیش می‌رفتند. اما واقعیت شهرهایی بود دلگیر و رو به تباهی که مردمانش سوء تغذیه داشتند و با کفش‌های سوراخ لخلخ کنان این سو و آن سو می‌رفتند، در خانه های فکسنی قرن نوزدهمی که همیشه از آنها بوی کلم می آمد.

به روایت اورول جهان در سال نمادین ۱۹۸۴ میان سه ابرقدرت خیالی اقیانوسیه و اروسیا و شرق‌آسیا تقسیم شده است در کابوس دنیایی نه چندان وهم آلود و خیالی جنگ‌های مداوم این سه ابرقدرت با یکدیگر به ویرانی عمیق و گسترده ی جهان و تباهی زندگی مردمان انجامیده است. اگر در مزرعه ی حیوانات اورول نشان می دهد که در پی عضلانی عدالت خواهانه چگونه گروهی خودکامه و سرکوبگر به قدرت می رسد، در زمان ۱۹۸۴ شرح می‌دهد که اساسا چرا سازوکار «قدرت» تا این حد برای «حزب» اهمیت دارد.

پشت جلد

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 مرثیه‌ای برای برابری همه موجودات

مرثیه‌ای برای برابری همه موجودات

کتاب مزرعه حیوانات Animal Farm که با نام قلعه حیوانات نیز شناخته می‌شود یکی از شاهکارهای ادبی قرن بیستم و مشهورترین اثر جورج اورول، نقدی بر حکومت‌ها و نظام‌های تمامیت خواه است. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ماهی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جورج اورول
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی احمد کسایی پور
مشاهده همه arrow iconSome text some message..