لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

یعقوب کذاب

نویسنده:
یورک بکر

یعقوب و میشا بسته‌ای را روی لبه‌ی واگن می‌گذارند. چرا این همه عجله؟ یعقوب با گام‌های بلند به سوی ستون بسته‌ها بر می‌گردد و میشا با شتاب دنبالش راه می‌افتد. از دیروز یعقوب آدم خوش اقبالی شده، آدم ویژه‌ای که همه تلاش دارند دستشان به دامن او برسد. چه ورزیده‌ها و چه ریز نقش‌ها، هـمه می‌خواهند با او کار کنند، با مردی که خط مستقیمی او را بـا خدای مهربان مربوط می‌کند.

توی صف، میشا اولین نفر بود و همین که یعقوب دست به زیر بست‌های برد، او زودتر از دیگران طرف دیگرش را گرفت و حالا دارد دنبال يعقوب شلنگ انداز به این سو و آنسو می‌رود.

عادلانه می‌بود اگر می‌شد یعقوب را قرعه‌کشی کنیم. فلان تعداد قرعه‌ی پوچ و یک جایزه‌ی اصلی. در این صورت همه در رسیدن به خوشبختی بزرگ و همجواری با یعقوب که یک‌باره این همه مهم شده است از شانس مساوی برخوردار می‌شدند. این تنها یعقوب است که روی خوش نشان نمی‌دهد. نه، چنین سعادتی ارزانی خودتان. از صبح تا به حال دست کم ده بار با لحنی خودمانی و امیدوار از او پرسیده‌اند رادیو از چه چیزهایی حرف می‌زند؟ حتی غریبه‌ها هم این سؤال را از او کرده‌اند.

صفحه ۶۴

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 « متأسفانه مرگ نیست، ولی زجر بی‌پایان مُردن»

« متأسفانه مرگ نیست، ولی زجر بی‌پایان مُردن»

سر و کارِ یوزف کا. با دادگاهی افتاده است که محیطی بسیار متفاوت با هر ارگان دیگری که او تابه‌حال دیده است دارد؛ دادگاهی که عدالت و اصول اخلاقی چندان در آن رعایت نمی‌شود و هرگز روند و شیوه‌ی پیشرویِ محاکمه فاش نمی‌شود؛ همان‌طور که محکومین هرگز از اتهامات وارده آگاه نمی‌شوند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ماهی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی علی اصغر حداد
مشاهده همه arrow iconSome text some message..