لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

گلوله مجموعه داستان های مینی مال (جیبی)

نویسنده:
گروه نویسندگان

هیچ کس در خانواده ما لب ندارد. دست‌کم در رگ چینی من چنین است. فقط من هستم که لب دارم آن هم چه لبی. لب‌هایی آنقدر گنده که راه نفسم را بند می‌آورد. هر کدام از عکس‌های یادگاری خانوادگی‌مان را که نگاه کنید، برادرها و خواهرم را می‌بینید که لبخند می‌زنند. چشم ندارند، فقط شکافی نازک. لب هم ندارند، فقط دندان. غیر از من که چشم‌های درشت ورقلنبیده دارم. نمی‌بینیدشان چون عینک دسته شاخی پروانه‌ای زده‌ام. دهانم را هم بسته‌ام که لب‌هایم گنده به نظر نرسد. مادرم می‌گوید. کاری از دستت برنمی‌آید. لب‌های پدرِ اهل هاوایی‌ات را به ارث برده‌ای. کاش استعداد موسیقی‌ام به او رفته بود. کاش ترانه‌های محلی هاوایی را بلد بودم، نه مثل عموهایم که هر وقت مست می‌شدند، الکی زیر لب کلمات نامفهومی زمزمه می‌کردند.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 افراط فلاکت بار

افراط فلاکت بار

توبیاس وولف که از بی‌نظیرترین نویسندگان ادبیات مینی مالیستی جهان است در این مجموعه 13 داستان کوتاه خود را گنجانده که در ایران با ترجمه‌ی درخشان اسدالله امرایی منتشر شده و علاوه بر این برخی از داستان‌های درخشان همین مجموعه نظیر شکارچی‌ها در برف در اثری مجزا توسط دیگر مترجمان ایرانی نیز به جامعه‌ی ادبی ایران معرفی شده است‌‌‌‌.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات مشکی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم گروه نویسندگان
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی اسدالله امرایی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..