لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

گزارش به کمیسر

نویسنده:
جیمز میلر

دو روز بعد از مرگ کارآگاه باتلر، در بخش امور داخلی از ستوان فیلیپ هنسون،ما فوق باتلر، بازجویی به عمل آمد. او که عنوان می‌کرد تا اندازه ای خود را در این قضیه مسئول می‌داند داوطلبانه در جلسه باز جویی حاضر شد. وی عنوان کرد می‌خواسته اطمینان حاصل کند که «برخی مکالمات و اطلاعات خاص» مربوط به این پرونده از نظر کمیسر دور نماند.

اشاره‌ مختصر به سابقۀ هنسون: پس از فارغ تحصیلی از دبیرستان، وارد آکادمی پلیس می شود و به عنوان پلیس گشت در کلانتری شانزدهم مشغول به خدمت می‌شود. بعدها ترفیع می‌گیرد و به درجه گروهبانی می‌رسد و به کلانتری شصت  و هفتم منتقل می‌شود.

صفحه ۱۲۷

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 داستان خیانت و فاجعه

داستان خیانت و فاجعه

دزد پادگان مملو از غم و اندوه و ناامیدی وعصبانیتی است که در تک تک حالت‌های شخصیت‌ها نمود دارد. کتابی دربارۀ فاجعه و خیانت که کوتاه بودن آن عاملی است که می‌توان با خواندنش یک شب دل‌پذیر را گذراند.  بیشتر بخوان
 و جنگ همه‌ را شکست خواهد داد

و جنگ همه‌ را شکست خواهد داد

«چیزی که مدام از خودم می‌پرسم، و فقط به تو می‌توانم بگویم و به هیچ‌کس دیگر نه، این است: آیا هدفمان صحیح است؟ آیا به سوی افق روشن‌تری در حرکتیم؟» بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات بیدگل
مشاهده همه arrow iconSome text some message..