لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

کیک عروسی و داستانهای دیگر

نویسنده:
گروه نویسندگان

Diem Perdidi
یک روز به بطالت گذشت
جولی اوتسوکا

اسم خودش یادش هست. اسم رئیس جمهور یادش هست. اسم سگ رئیس جمهور یادش هست. یادش هست در کدام شهر زندگی می‌کند. و در کدام خیابان. و کدام خانه. همون که به درخت زیتون بزرگ داره، سر پیچ خیابون. یادش هست چه سالی است. یادش هست چه فصلی است. روزی را که تو به دنیا آمدی یادش هست. دختری را که قبل از تو به دنیا آمده یادش هست دماغ پدرتو داشت، این اولین چیزی بود که توی صورتش توجهمو جلب کرد ــ ولی اسم آن دختر یادش نیست. اسم مردی را که زنش نشده یادش هست ـ فرانک ـ و نامه‌هایش را توی کشویی کنار تختش نگه می‌دارد. یادش هست که تو یک وقتی شوهری داشتی، ولی حاضر نیست اسم شوهر سابقت را به یاد بیاورد. به او می‌گوید، آن مرد.

صفحه ۵۷

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 خیلی دور، خیلی نزدیک

خیلی دور، خیلی نزدیک

جومپا لاهیری با نام اصلیِ نیلانجانا سودشنا لاهیری، نویسنده‌ای آمریکایی_هندی است. لاهیری که خود متولد 1967 در لندن و بزرگ‌شده‌ی آمریکا است، به واسطه‌ی والدین بنگالی‌اش، اصالتی هندی دارد. والدین او که ظاهرا معلم و کتابدار بوده‌اند، پیش از تولد دخترشان به اروپا مهاجرت می‌کنند و دو سال بعد، راهی ایالات متحده می‌شوند؛ رودآیلند، جغرافیایی که خانم نویسنده در آن بزرگ شد و سال‌ها بعد داستان‌هایش را در دل آن روایت کرد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نیلوفر
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم گروه نویسندگان
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مژده دقیقی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..