لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

پیش از آن که قهوه سرد شود

نویسنده:
توشیکازو کاواگوچی

اما نویسنده‌ی این کتاب این فرصت را به شخصیت‌هایش داده تا به گذشته بروند و فردی را که دوست دارند ملاقات کنند. من خود با تمام فرضیات و خیالات و خواب‌هایم با او همراه شدم، با او و شخصیت‌هایش که در قالب چهار اپیزود داستان‌شان را تعریف می‌کنند. اتفاقهایی که جامه‌ی تخیل پوشیده‌اند این امکان را برای مخاطب فراهم کرده اند که دست کم در دنیای ادبیات و در قالب رئالیسم جادویی بتواند این موقعیت عجیب و محال را از زندگی با عناصر داستانی در اختیارش بگذارد، البته در فرصتی محدودتر از زندگی و تنها به مدت نوشیدن یک فنجان قهوه آن هم قبل از آنکه سـرد شـود که این امر خود کنایه‌ای است به کوتاهی فرصت‌های زندگی. و به این ترتیب او را به سمتی می‌برد که به زعم من هر خواننده‌ای می تواند در پس ذهنش به جواب‌های خاص خود برسد. این کتاب را در یک نشست می‌خوانید، نوشته‌ای روان، ساده و بسیار گویاست. هم شما را می‌خنداند، هم ناباورانه اشک را از چشمانتان سرازیر می‌کند. توشیکازو کاواگوچی بلد اسـت قـصـه بگوید، و به قول پل استر در نوشتن رمان و داستان چیزی مهم تر از خود قصه نیست. کاواگوچی در ۱۹۷۱ در اوزاکای ژاپن به دنیا آمد. او نمایشنامه نویس، کارگردان و تهیه کننده‌ی تئاتر است. این رمان اقتباسی است از نمایشنامه‌ی ۱۱۱۰ تولید نوشته‌ی خود او که جایزه‌ی بزرگ دهمین جشنواره ی درام سوگینامی را از آن خود کرد. تا امروز بیش از پانصدهزار نسخه از آن به فروش رفته و نامزد جایزه‌ی کتابفروشان ژاپن شده است. شاید جالب باشد بدانید کاواگوچی در کتاب جدیدی که در دنباله‌ی، این کتاب نوشته باز هم همین داستان را ادامه داده است.

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 از ابتدا تنها بلند پروازی‌ام، نویسنده شدن بود

از ابتدا تنها بلند پروازی‌ام، نویسنده شدن بود

«جست و جوی پول کاری به عدالت و انصاف نداشت، موتور محرکش اصل اجتماعی "هر­کس برای خودش بود".» بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مهسا ملک مرزبان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..