لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

پنجاه کارگردان کلیدی تئاتر

نویسنده:
شومیت میتر
ماریا شفتسووا

زندگی چیست؟ حبس شدن میان چهار دیوار، یا شناختن دیگران و سفر کردن (به تمام معنی‌هایی که این واژه برای ما دارد)؟ وقتی نمایشی اجرا می‌کنیم، نوعی جهان‌بینی مطرح کرده و بنا نهاده‌ایم؛ بر روی صحنه، پیرامون صحنه و از طریق نحوه‌ی درک تماشاگران از کارمان. واقعا دوست ندارم به این مساله به عنوان موضوعی مجرد نگاه کنم. بحث بر سر تاریخ است. تمام لحظات زندگی ما جزئی از یک دوره‌ی تاریخی است: انتخاب با ماست؛ ما از همان دوران کودکی تصمیم می‌گیریم که به‌عنوان یک دختر یا پسر نقشی در تاریخ ایفا کنیم یا بگذاریم تاریخ بدون ما شکل بگیرد و سرمان را درون سوراخ تاریکی فرو ببریم و جم نخوریم.

(لوموند، 26 فوریه‌ی 1998)

صفحه 274

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 خداحافظ مدرسه

خداحافظ مدرسه

نجف دریابندری در ۱ شهریور سال ۱۳۰۸ در آبادان متولد شد. او مترجم، نویسنده و مقاله نویس بود. از نجف دریابندری آثار بی‌نظیری مانند مستطاب آشپزی، در عین حال، پیرمرد و دریا، گور به گور، قدرت، خانه برناردا آلبا، بازمانده روز و... به جای مانده است. وی جایزه‌ی تورنتون وایلدر دانشگاه کلمبیا را به سبب ترجمه‌ آثار ادبی آمریکایی دریافت کرد. دریابندری در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ برای همیشه چشم از جهان فروبست. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات بیدگل
مشاهده همه arrow iconSome text some message..