لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

پرده (آخرین پرونده ی هرکول پوآرو)

نویسنده:
آگاتا کریستی

به باور من، هیچ چیز غم انگیزتر از ویرانی حاصل از پیری نیست. دوست بینوای من. پیش از این، بارها شمایل او را وصف کرده‌ام، اما ایـن بـار برای تصویر کردن ظاهر دگرگون شده‌اش به توصیف وی می‌پردازم. آرتروز فلجش کرده بود و خود را با ویلچر به این سو و آن سو می‌کشاند. آن تن فربه‌اش آب شده و حال پیگر نزاری از آن مانده بود، با چهره‌ای پر از چین و چروک. موها و سبیلش هنوز سیاه و براق بودند، اما راستش را بخواهـید، ایـن شـكـل و شمايل صـورت مضحکی داشت، هرچند به هیچ قیمتی حاضر نبودم این را بـه خـودش بگویم و احساساتش را جریحه‌دار کنم. زمانی می‌رسد که راز سیاهی موهای رنگ شده به شکل غم انگیزی بر همگان آشکار می‌شود. روزگاری، وقتی فهمیدم سیاهی موهای پوآرو مدیون قوطی رنگ است، سخت حیرت کردم، اما حالا تصنعی بودنش آشکار بود و او را شبیه به آدم‌هایی می‌کرد که برای سرگرمی بچه‌ها گـلاه گیس بـه سـر می‌گذارند و پشت لبشان را رنگ میک فقط چشم هایش هنوز همان چشم ها بود، همان چشم‌های زیرک و درخشان و کنند!

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پرنده‌‌ی من

پرنده‌‌ی من

امیر به طرف آینده می‌رود. عاشق آینده است. گذشته را دوست ندارد، آن همه گذشته زنانه‌ای که نه از دیوار پریدن دارد نه دوچرخه‌سواری نه فوتبال در محله. گذشته‌ای پر از پچ‌پچه و حرف‌های درگوشی و خاله‌بازی است. گذشته‌ای که به زیرزمین‌های تاریک و پستوها منتهی می‌شود. امیر حاضر نیست حت یک قدم با من به عقب برگردد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ماهی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آگاتا کریستی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی فرشته شایان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..