لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

هیچ چیز نمی تواند ناراحتم كند هیچ چیز

نویسنده:
آلبرت آلیس

بنابراین تفکرات، احساسات و رفتارها به طور دورانی بر یکدیگر تاثیر می‌گذارند و با هم تعامل دارند. ایده‌های دیوانه‌وار، ایجادکننده هیجانات بسیار نگران‌کننده و اعمال عجیب هستند. هیجانات بیمارگونه و عصبی‌وار، رفتارهای احمقانه به دنبال دارند. اعمال و واکنش‌های عجولانه، ایجادکننده عقاید نامعقول و کارهای بیمارگونه و دیوانه‌وار هستند. علاوه بر این، تفکرات منجر به تفکرات دیگر و هیجانات منجر به  بروز هیجانات جدید و اعمال منجر به بروز اعمال متفاوت خواهند شد. تاثیر تفکرات، هیجانات و فعالیت‌ها بر یکدیگر به نظر می‌رسد هرگز متوقف نمی‌شوند!

فرض کنید می‌خواهید تعصب‌ها، وسواس فکری، ترس و دلهره و عادت‌های غلط خود را تغییر دهید. آن‌گاه چه؟ هیچ روشی نیست که همیشه برای شما کارساز باشد. گاهی استفاده از یک فلسفه می‌تواند به شما کمک کند تا از اضطراب‌تان فاصله بگیرید و روز بعد نه. گاهی اگر به طور کامل احساسات خود را بیان کنید به شدت به شما کمک می‌کند و گاهی اگر جلوی احساسات خود را بگیرید! در هر صورت با به‌کارگیری هر روش درمانی شاید بتوانید از شر اختلالات خود خلاص شوید، روش‌های طولانی، روش‌های کوتاه و روش‌های بلند!

صفحه 128

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هجرت از جهان زندگی به دیدار مرگ در کوه جادو

هجرت از جهان زندگی به دیدار مرگ در کوه جادو

رمانِ کوه جادو با آغاز جنگ جهانی اوّل و کندن کاستورپ از آسایشگاه بعد از هفت سال و تصویر ناپدید شدنش درجبهه‎‌ی جنگ پایان می‎‌یابد. در سطور پایانی داستان چنین می‎‌خوانیم: ماجراجوئی‌‎های جسم و روح،  وجود ساده‎ات را تعالی بخشید. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی
Some text some message..