× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

هنر تاثیرگذاری

نویسنده: كریس وایدنر

آن دو دقایقی در سکوت به چشم‌انداز زیبا و تماشایی شهر نظر دوختند. شهر در تاریکی شب همچون جواهر می‌درخشید. به راستی منظره زیبایی بود. بابی سکوت را شکست: «مارکوس، تو می‌تونی به هر چی که دلت می‌خواد برسی و به آدمی تبدیل بشی که آرزوش رو داری. به نظر من، توی این دنیا مردم دو دسته هستن و همه‌ی ما آدما باید تصمیم بگیریم که تو زندگی می‌خوایم جزو کدوم دسته باشیم. یه دسته از مردم فرمانده هستن و یه دسته فرمان‌بر. یه دسته دستور می‌دن و یه دسته از دستورات اونا پیروی می‌کنن. بعضی از مردم برخلاف بعضی‌های دیگه تاثیر فوق‌العاده‌ای در اجتماع و دنیا می‌ذارن. بعضی از آدما زندگیشون رو طراحی می‌کنن و مطابق میلشون زندگی می‌کنن و بعضی‌ها در زندگی بی‌هدف هستن و اجازه می‌دن دیگران براشون تصمیم بگیرن.

همه ما در یکی از این دو دسته قرار داریم. اگه یاد بگیریم که چطور فردی تاثیرگذار باشیم، زندگی موثری خواهیم داشت، وگرنه هیچ‌وقت نمی‌تونیم اون زندگی پرباری رو خلق کنیم که تک‌تک ما شایستگیش رو داریم.

صفحه 53


قیمت: 13,000 تومان
پاکت خرید
هنر تاثیرگذاری
هنر تاثیرگذاری

مقالات پیشنهادی

 آفتاب پرست‌ها

آفتاب پرست‌ها

زن های زیادی در زندگی ام بوده اند ،اما میترسم عاشق هیچ کدامشان نشده باشم.نه با شور و شعف.نه، شاید چنان که سرشت ایجاب می کند.از تصورش هم وحشت می کنم. وضع کنونی من _ باور کردنش هم عذابم میدهد _ نوعی مجازات طعنه آمیز است. یا این بود یا چیزی نبود جز اشتباهی بی پروا. بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 هوش مثبت

هوش مثبت

27,500 تومان
 فلسفه روشنگری

فلسفه روشنگری

45,000 تومان
 کاربردهای فلسفه اخلاق

کاربردهای فلسفه اخلاق

16,000 تومان
 كافه ای به نام چرا

كافه ای به نام چرا

11,000 تومانSome text some message..