× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مردان مریخی ، زنان ونوسی

نویسنده: جان گری

کریس می‌گفت: «به کلی گیج شده‌ام. وقتی ازدواج کردیم پولی در بساط نداشتیم. هر دو به شدت کار می‌کردیم اما حتی پول اجاره منزل را به زحمت تدارک می‌دیدیم. بعضی وقت‌ها زنم، پام از دشواری زندگیش شکایت می‌کرد. من او را درک می‌کردم. اما حالا ما پولدار شده‌ایم، هر دو شغل موفقی داریم. چگونه ممکن است که او هنوز ناخشنود و گله‌مند باشد؟ سایر زن‌ها حاضرند همه چیزشان را بدهند و جای پام باشند. تنها کار ما بحث و مشاجره است. وقتی فقیر بودیم شادتر بودیم. حالا می‌خواهیم از  یکدیگر جدا شویم.»

کریس متوجه نبود که زن‌ها به موجب شباهت دارند. وقتی با پام ازدواج کرد گهگاه موج زنش در هم فرو می‌‌‌ریخت. در آن موقع به حرف‌های زنش گوش می‌داد و ناراحتی او را درک می‌کرد. در آ« زمان کریس به راحتی می‌توانست احساسات منفی زنش را تایید کند زیرا خود او هم در موقعیت مشابهی به سر می‌برد. اگر از این دریچه به مساله نگاه کنیم، درمی‌یابیم که پام دلیل موجهی برای ناراحت شدن داشت.

صفحه 168

قیمت: 20,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پاییز فصل آخر سال است

پاییز فصل آخر سال است

گوشی را که برداشتم، گفت: «سلام لیلا خانم. امیر صالحی هستم. شماره‌ی شما را از ساغر گرفته‌ام.» گفت دارند یک روزنامه‌ی جدید درمی‌آورند. گفت هر روز سه صفحه‌ی فرهنگی دارند. یک صفحه‌اش ظهر می‌رود برای چاپ، دو صفحه‌اش عصر، گفت اگر فرصت دارم و اگر دوست دارم، یکشنبه عصر سری به‌شان بزنم. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 انسان در جستجوی هویت خویشتن

انسان در جستجوی هویت خویشتن

32,000 تومان
 معنا درمانی

معنا درمانی

16,000 تومان
 قدرت فكر 2

قدرت فكر 2

25,000 تومان
 انواع زنان

انواع زنان

85,000 تومانSome text some message..