لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ماورای زندگی: داستان زندگی مایکل فلپس

نویسنده:
برایان کازنوو

اولین مسابقه‌ام را به یاد ندارم. قبل از مسابقات المپیک، جهانی، کشوری، جوانان، کودکان و... مسابقه‌هایی بودند که برای سال‌های آغازی، من را با دنیای آبی آشنا کردند. اما هم چنان اولین مسابقه‌ام را به یاد ندارم. تنها چیزی که به یاد دارم این است که عاشق آب بوده‌ام و هستم. مسابقه یک مایلی آب‌های آزاد را به خاطر دارم که در چیزپیک بی‌انجام شد. از خارج از آب، مسابقه را شروع کردیم؛ به سمت آب دویدیم و تلاش می کردیم با دیگر شناگرها برخوردی نداشته باشیم. در نزدیکی‌های خط پایان، همه تمام انرژی‌شان را به کار می‌گرفتند. آن مسابقه را با اختلاف نزدیکی برنده شدم. بعد از آن مسابقه به مادرم گفتم زمانی که بزرگ شوم، بدون شک شنا شغل آینده‌ام خواهد بود. زمانی که هنوز در مقطع راهنمایی بودم، حدس می‌زدم که علاقه و اشتیاق حرفه‌ای ام را پیدا کرده‌ام و باید آن را به صورت حرفه‌ای دنبال کنم. گرگ اگرت یکی از مسئولان شنا و تجارت شخصی‌اش، فروش وسایل شنا تحت برند مترو اسپرتس بود. زمان‌هایی که برای دیدن مسابقات و تمرین‌های هیلاری و ویتنی به پرینستون، نیوجرسی، پنسیلوانیا و... می‌رفتم، گرگ نیز معمولا نمونه‌های محصولات فروشی‌اش را تبلیغ می‌کرد. او لباس شنا، کلاه، عینک، حوله و مهم‌ترین محصولش یعنی پوستر را عرضه می‌کرد.

صفحه ۴۲

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 خشم از زمین «واسع» خدا می‌روید

خشم از زمین «واسع» خدا می‌روید

با عرق جبین نان خواهی خورد، تا آن هنگام که به خاک بازگردی که از آن گرفته شدی؛ چرا که تو خاک هستی و به خاک باز خواهی گشت. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات بهار سبز
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی محمد صداقتی جهرمی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..