لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ماورای زندگی: داستان زندگی مایکل فلپس

نویسنده:
برایان کازنوو

اولین مسابقه‌ام را به یاد ندارم. قبل از مسابقات المپیک، جهانی، کشوری، جوانان، کودکان و... مسابقه‌هایی بودند که برای سال‌های آغازی، من را با دنیای آبی آشنا کردند. اما هم چنان اولین مسابقه‌ام را به یاد ندارم. تنها چیزی که به یاد دارم این است که عاشق آب بوده‌ام و هستم. مسابقه یک مایلی آب‌های آزاد را به خاطر دارم که در چیزپیک بی‌انجام شد. از خارج از آب، مسابقه را شروع کردیم؛ به سمت آب دویدیم و تلاش می کردیم با دیگر شناگرها برخوردی نداشته باشیم. در نزدیکی‌های خط پایان، همه تمام انرژی‌شان را به کار می‌گرفتند. آن مسابقه را با اختلاف نزدیکی برنده شدم. بعد از آن مسابقه به مادرم گفتم زمانی که بزرگ شوم، بدون شک شنا شغل آینده‌ام خواهد بود. زمانی که هنوز در مقطع راهنمایی بودم، حدس می‌زدم که علاقه و اشتیاق حرفه‌ای ام را پیدا کرده‌ام و باید آن را به صورت حرفه‌ای دنبال کنم. گرگ اگرت یکی از مسئولان شنا و تجارت شخصی‌اش، فروش وسایل شنا تحت برند مترو اسپرتس بود. زمان‌هایی که برای دیدن مسابقات و تمرین‌های هیلاری و ویتنی به پرینستون، نیوجرسی، پنسیلوانیا و... می‌رفتم، گرگ نیز معمولا نمونه‌های محصولات فروشی‌اش را تبلیغ می‌کرد. او لباس شنا، کلاه، عینک، حوله و مهم‌ترین محصولش یعنی پوستر را عرضه می‌کرد.

صفحه ۴۲

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 کتاب خرده‌روایت‌های بی‌زن و شوهری

کتاب خرده‌روایت‌های بی‌زن و شوهری

ما خانه‌ها، کوچه‌ها، خیابان‌ها و آدم‌های زیادی را ترک گفتیم، اما اگر جرات مرور خاطرات‌شان را داشته باشیم، لحظة پرتپشِ لرزش و ریزش دل را حتماً تجربه کرده‌ایم. لحظة سکوت پرهیاهویی که با تبانی ذهن سمج و دل ناماندگار پدید می‌آید و بس...بارها با خودمان گفتیم اگر دل هم مثل چشم در داشت، می‌بستیم یا اگر بلد بودیم، ذهن را از خاطره‌ها و حافظة بویایی را از تمام عطرهای گذشته خلاص می‌کردیم. اما بدون این‌ها تنهایی‌مان را چگونه پر می‌کردیم؟ بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات بهار سبز
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی محمد صداقتی جهرمی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..