لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

قرن دیوانه من

نویسنده:
ایوان کلیما

اولین خاطره ام اهمیت چندانی ندارد: یک روز مادرم مرا برای خرید به منطقه ویسوچانی پراگ برد و از من خواست یادش بیندازم که برای پدر روزنامه بخرد. آن درخواست برایم چنان تعهد مهمی بود که تا امروز به یادم مانده. اما به هر حال، دیگر نام آن روزنامه را به یاد نمی آورم.

پدر و مادرم در خانه‌ای دو اتاق و آشپزخانه اجاره کرده بودند؛ در آن خانـه غـيـر از صاحبخانه، یک سگ شکاری با اسم شیک و پیک گرد هم زندگی می کرد. پرنده ها و اغلب توکاهای سیاه و طرقه‌ها در باغ آشیانه ساخته بودند. آدم وقتی چهار پنج سالش است، زمان به نظرش بی انتها می آید و من ساعت ها و ساعت هـا بـه نـظاره توکایی می نشستم که آنقدر روی چمن ها این طرف و آن طرف می پرید تا بالاخره پیروزمندانه کرمی را از زمین بیرون می کشید، به دهان می گرفت و دوباره بـه سـوی آشیانه اش در بیشه سرو کوهی پرواز می کرد یا به تماشای برف دانه ای می نشستم که روی بام انبار هیزم همسایه مان می افتاد که به نظرم به هیولای سرسیاه و ای می مانست که دانه های برف را آن قدر لف ولف می خورد تا سیر می شد و تازه آن وقت می گذاشت برف آرام آرام روی آن سطح سیاه جمع شود.

صفحه ۱۱

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 عشق‌های خنده دار

عشق‌های خنده دار

قهرمانان بى‌نام عشق‌هاى خنده‌دار به طرزى غم‌انگيز و در عين حال مضحك از شناخت واقعى يكديگر و خلق رابطه‌ى عاطفى عاجزند. هر آن چه بايد درونى و جانانه باشد، سطحى و پوشالى ست. فرايند چنين بده بستانى از تمامى جنبه‌هاى متعالى مهرورزى و عشق تهى‌ست و آن چه نام عشق گرفته، مسخره و رقت‌بار است.   بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ثالث
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ایوان کلیما
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی ‌ فروغ پوریاوری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..