لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شکست شاهانه: روان شناسی شخصیت شاه

نویسنده:
ماروین زونیس

محمدرضا پهلوی، شاهنشاه، مردی بود که به دلیل خصوصیات خود شیفته انگارانه‌اش عمیقاً به دیگران وابسته بود. ذکر این مطلب که چگونه او به چنین شخصیتی تبدیل شد به دو دلیل ارزشمند است. داستان زندگی او این عقیده را قوت می‌بخشد که وی برای تقویت نیروی روانی خود به چهار منبع خارجی وابسته بود که همه آن‌ها در جریان انقلاب ۱۹۷۹ [۱۳۵۷] تنهایش گذاشتند؛ به علاوه، این مطلب را تبیین خواهد کرد که وی چگونه به چنین شخصیتی تبدیل شد. ذکر این داستان در واقع بازگویی سابقه شخصی شاه است.

واقعیات اساسی مربوط به کودکی و جوانی شاه را همه می‌دانند، زیرا به کرات از زبان خود شاه، گروهی از زندگی‌نامه نویسان، و حکومت ایران بازگو شده است. کودکی او با رؤیای شاهزادگی همراه نبود، اما بسیاری از عناصر معمول تربیت‌های درباری را داشت.

صفحه ۵۱

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 راز هستی در میان ورق‌های بازی

راز هستی در میان ورق‌های بازی

راز فال ورق درباره‌ی پسری به نام هانس توماس است. مادر هانس توماس زنی است که همواره رویای مدل شدن را در سر داشته است و همسرش و هانس را هنگامی که پسری کوچک بود ترک می‌کند. جای خالی مادر همواره در ذهن و زندگی پسرک و همچنین پدر حس می‌شد. آن‌ها پس از مدت‌ها به طور اتفاقی با دیدن عکسی در یک مجله متوجه می‌شوند که مادر خانواده به مدل شده و تصمیم می‌گیرند با وسیله‌ی ماشینشان به جست‌ و جوی او بروند؛ اما خبر ندارند که این سفر تبدیل به یکی از عجیب‌ترین سفرهایی می‌شود که یک فرد می‌تواند تجربه کند. توماس هانس در این سفر عجایبی از جهان را متوجه می‌شود و آرزو می‌کند هر انسانی بتواند حقیقت خود و حقیقت جهان را درک کند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon به ترجمه‌ی عباس مخبر
مشاهده همه arrow iconSome text some message..