لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سه تک گویی

نویسنده:
یوجین اونیل
هارولد پینتر
یوهان اگوست استریندبرگ

تو هرگز چیزی از من نگرفتی، درحالی‌که من خیلی چیزا از تو گرفته‌م. الان من مثِ اون دزد معروف و زبونزَذی‌ام که وقتی تو چشم از خواب وا کردی دیدی صاحب همۀ چیزاییه که تو از دست‌شون دادی. لاله‌های تو و سلیقۀ تو برای نگه داشتن یه مرد کافیه. نویسنده‌هایی که تو دوست‌شون داشتی هیچ‌وقت نتونستن راه زندگی رو به تو یاد بدن، اما من اینو از اونا یاد گرفتم. تو حتی نتونستی یه اسم کوچولو برای خودت نگه داری، منظورم اسکیله. چرا هیچی نمی‌گی؟ راستشو بخوای من اینو یه‌جورایی نشونۀ قدرت می‌دونستم، ولی الان می‌بینم سکوت تو بیشتر واسه اینه که چیزی نداری بگی... شاید اصلاً توی مغزت دیگه به چیزی فکر نمی‌کنی.

صفحه 19

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 چند قدم در کوچه‌ی عشق و خیال

چند قدم در کوچه‌ی عشق و خیال

احمد پوری، نویسنده و مترجم نام‌آشنا، در بیست‌و‌سومین روزِ اولین ماهِ سی‌ودومین سال قرن حاضر در زادگاه شمس و شهریار گریه‌ی حضور را سرداد. پوری نوشتن را از یازده دوازده سالگی آغاز کرد و با الهام از داستان‌های پلیسی مورد علاقه‌اش، رمانی به نام " مردان پنجه‌قورباغه‌ای " نوشت که بعدها گم شد. هجده سالش بود که از روی کنجکاویِ آمیخته به شیطنت، یکی از داستان‌هایش را برای مجله‌ی "فردوسی" فرستاد و حتی فکرش را هم نمی‌کرد متتشر شود، اما شد. چاپ این یادداشت چنان شادی غیرقابل‌وصفی در وجودش ایجاد کرد که منجر به همکاری‌های بعدی با مجلاتی چون "رودکی" و "نگین" شد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات مشکی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم یوجین اونیل
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی احمد پوری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..