لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سعادت

نویسنده:
سیما یاری

تازگی اشعار سیما به محض انتشار توجه منتقدان صاحب نام و مطرح ادبیات را به خود جلب کرد. از جمله: «دکتر تقی پورنامداریان» استاد دانشگاه تهران و منتقد، درباره ی شعر "سیما یاری" می نویسد: سیما یاری آهنگ و توازن شعرهایش را حفظ می کند. نگاه دقیقی دارد، و با آن که محتوای بسیاری از شعرهایش مسائل عادی زندگی است، توانسته است به زبان ساده ی رسایی دست پیدا کند بی آن که زبان اش به ورطه ی ابتذال بی افتد. شعرهای او مجموعه ای است بسیار متنوع از وصف جلوه های مختلف زندگی که با بیانی قابل توجه و با دقت و ریزبینی به تصویر کشیده شده اند. جلوه هایی از زندگی عادی و اشیاء و امور آن که پیش از این به ندرت در عرصه ی شعر حضور پیدا کرده اند. این آثار از ظهور شاعر دید و زبان مستقل در عرصه ی شاعری خبر می دهند. (مجله ی زنان شماره ی ۷۷)

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 اگر پنجره را نمی‌بستم، عمر طولانی تری داشتم

اگر پنجره را نمی‌بستم، عمر طولانی تری داشتم

فرشته‌اى به نام شيطان به دهكده وارد مى‌شود، مردم ده در بى خبرى از او استقبال و پذيرايى مى‌كنند؛ زیرا هم نشينى با تازه وارد بسيار دلچسب است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon به ترجمه‌ی نجف دریابندری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..