لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سرود کریسمس | نشر مرکز

نویسنده:
چارلز دیکنز

آنچه سرود کریسمس را از آثار پیشین درباره‌ی کریسمس متمایز می‌کند این آگاهی است که این ایام، چنانکه در پاره‌ی اول به اسکروج گوشزد می شود:« زمانی است که بیش از اوقات دیگر فقروفاقه به شدت محسوس می‌شود و مکنت اسباب التذاذ فراهم می‌آورد.» دیکنز با نوشتن این داستان ارواح موسم كريسمس بر هدف والایش در مقام نویسنده مهر تأیید نهاد، هدفی که در آثار پیشینش هم به آن پایبند مانده بود: تمایل صادقانه به افزودن بر اندوخته‌ی مشترک شادمانی و لذات سالم. «همیشه از آن فلسفه‌ی موش کورانه‌ای که عاشق تاریکی است و در مواجهه با نور پلک می‌زند و رو ترش می‌کند بیزار بـوده‌ام و خواهم بود.» هـدف دیگری هم از این داستان جدید دنبال می‌کرد. «من به تهیدستان ایمان بسیار دارم. تا نهایت توان خود همیشه می‌کوشم آن‌ها را به شکلی خوشایند بر ثروتمندان عرضه کنم و امیدوارم که، با تلاش برای بهبود شرایط زیست‌شان تا حد ممکن، تا دم مرگ بکوشم از حق آنها برای نیل به سعادت و خردمندی دفاع کنم.» او خود پیشینه‌ای چنین داشت و برای همین از درون سخن می‌گفت. و تردید نداشت که آنچه رذائل تهیدستان شمرده می‌شود جز حاصل له شدن فضائل‌شان در شرایط غیر انسانی‌شان نیست.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 تا جنون فاصله‌ای نیست

تا جنون فاصله‌ای نیست

یک رمانی پلیسی جذاب با رونمایی نکردن از کارآگاه همیشه خبره، خواننده را بی­تابانه به انتظار لحظه ناب کشف حقیقت تا پایان داستان همراه می­کند. مثل «معمای آقای ریپلی» تلاش نفس‌گیر «پاتریشیا های‌اسمیت». بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات مرکز
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم چارلز دیکنز
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی فرزانه طاهری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..