لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سرنوشت یک انسان

نویسنده:
میخائیل شولوخف

من بودم که قلبی شکسته داشتم و وی را تسلی می‌دادم. آن‌گاه او با من این طور حرف می‌زد. شاید باید می‌فهمید که جدا شدن از او برای من هم مشکل بود. من که به میهمانی نمی‌رفتم. کنترلم را از دست دادم. دست‌هایم را از دور گردنش باز کرده او را عقب زدم. من قوی بودم، به خیال خود او را کمی عقب زدم ولی در حقیقت به او ضربتی گاووار زدن که چند قدم به عقب رفت و آن گاه مجدداً با قدم‌های کوتاه‌تری به سوی من آمد. به سرش فریاد زدم – این دیگر چه رسم خداحافظی است؟ مگر می‌خواهی قبل از مرگ مرا دفن کنی؟! 

ولی چون حالش بد بود مجدداً وی را در آغوش کشیدم. 

صفحه ۲۳

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 جنگ، کشوری در همسایگیِ ما

جنگ، کشوری در همسایگیِ ما

در این‌که جنگیدن هم می‌تواند هنر باشد شکی نیست، هر کاری را می‌توان هنرمندانه انجام داد، ریختن عسل روان روی نان تُست، اغوا کردن شخصی که عاشقش هستیم، پیچیدن یک سیگارت، قرض کردن پولی از دیگران و یا پس ندادن آن قرض و ... اما بعضی از اشکال هنر مثل هنر جنگ می‌تواند بسیار ویران‌گر باشد، به‌خصوص وقتی شما در جایی بجنگید که طرف مقابل یک هنرمند جنگی تمام عیار باشد. بیشتر بخوان
 رمان‌نویسی که هراس می‌آفریند!

رمان‌نویسی که هراس می‌آفریند!

غفارزادگان در رمان نیمه بلند فال خون که آن را در 103 صفحه به رشته تحریر در آورده است همچون دیگر آثار متفاوتش نظیر رمان کتاب بی‌نام اعترافات بیشتر پیش‌فرض‌های مخاطب رمان ایرانی را بر هم زده تا از چشم اندازی متفاوت به جنگ بنگرد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نگاه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم میخائیل شولوخف
مشاهده همه arrow iconSome text some message..