لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سازمان های امنیتی روس

نویسنده:
پاتریک پنو

سازمان‌های امنیتی روس روایت یکی از جاسوسان ناشناخته گریخته روس به غرب است، پر از داستان‌های شگفت، از تصفیه ارتش سرخ و قتل تروتسکی تا داستان سقوط گورباچف، بهار پراگ، انقلاب رومانی و ... در کانون همه این وقایع کسانی هستند که بهتر از هرکسی می‌دانند که جهان به کدام سو می‌رود ، چه کسی باید بماند و می‌ماند و چه کسی باید حذف شود و حذف می‌شود. همه چیز درباره روسیه انگار «رمان» است . طرح و توطئه دارد، داستانی پرداخته دارد. داستان پرطول و تفصیل جنگ و صلح است، داستان توسعه ارضی و توسعه اقماری، داستان نفت و پنبه و گندم. و البته داستان جاسوسان و اوهام وسواس گونه درباره «معیار تمیز دوست سرسپرده از دشمن خاموش»، داستان محذوفان و مطرودان در یکسو و قدرقدرتان و سازمان‌های امنیتی‌شان در سوی دیگر. هر واقعه‌ای در روسیه پشت صحنه‌ای اسرارآمیز دارد. حتی خود این کتاب هم که اسرار را فاش می‌کند اسرارآمیز است.

پشت جلد

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 طلسم اودیسه هومر به هجرت مدام

طلسم اودیسه هومر به هجرت مدام

ادیسه داستانی است که در آن خانه و وطن عقوبت و پاداش است و قهرمان تا جایی قهرمان است که برای آن بجنگد؛ با انسان، با دریا، با خدا؛ حتی خانه‎ هایی را ویران کند و آتش زند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگ نشر نو
مشاهده همه arrow iconSome text some message..