لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زویا (سرنوشت من افغانستان نام دارد)

نویسنده:
گروه نویسندگان

زویا رنجی است از جنس افغانستان و در میان همه سپاهی‌ها و سختی ها، در میان طالب ها زیسته و با قدرت و ایستادگی ذاتی و شوخ طبعی هوشمندانه اش دوام آورده و طعم تلخی‌ها و درد درشتی‌ها و هراس تاریکی ها را با ذره ذره وجودش ادراک کرده و این کتاب جولانگاهی بوده است برای او تا هر آنچه در دل اندوخته، برای دیگران بیان کند؛ دیگرانی که هیچگاه به دنیای زنان در دوره طالبان راه نداشته اند.

آنها هنگامی که از کشتارها سخن می گفتند، زبانشان را به سق می زدند و آوای کلاشینکوف درمی آوردند. زنانی که آن جا بودند و پسرها، شوهر و برادرهایشان را از دست داده بودند، بسیار جگرخونی می‌کردند که زمانی که در خانه هایشان نشسته بوده اند، پیوسته همان آوای کلاشینکوف را می شنیده اند و تصویرهای سوراخ شدن شوهرشان با گلوله و بر زانو نشستنش، هنوز جلوی چشمشان بود.
پشت جلد

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 جهان اسطوره‌ها

جهان اسطوره‌ها

جلد اول جهان اسطوره‌ها به معرفی و بررسی اسطوره‌های یونانی، رومی، اسکاندیناوی، مصری و سلتی می‌پردازد. جلد دوم جهان اسطوره‌ها به معرفی و بررسی اساطیر بین‌النهرین، ایران، چین، آزتک و مایا و اینکا می‌پردازد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ثالث
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم گروه نویسندگان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..