لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زن فروشنده

نویسنده:
سایاکا موراتا

سوگاوارا بیست و چهار ساله است و از آن آدم‌های پرسروصدا و سرزنده. او در یک گروه موسیقی خواننده است و مدام دربارة این حرف می‌زند که می‌خواهد موهای کوتاهش را قرمز کند. کمی چاق است اما این طور نیست که جذابیت خاص خودش را نداشته باشد؛ فقط اینکه معمولاً دیر می‌کرد و مدیر پی‌درپی توبيخش می‌کرد که چرا در زمان کارگوشواره انداخته است. به لطف شیوة صریح آموزش و سرزنش خانم ایزومی، حالا خیلی جدی‌تر کار می‌کند و کارمندی علاقه‌مند شده است..

در شیفت صبح ایواکی هم هست، دانشجویی دراز و باریک و یوکیشیتای شغل عوض‌کن، که حالا شغلی مناسب پیدا کرده و به‌زودی از اینجا خواهد رفت. ایواکی هم گفته دنبال شغل خواهد بود و باید روزهای بیشتری مرخصی بگیرد، بنابراین مدیر فکر می‌کند اگر قرار است فروشگاه همین طور درست کار کند، یا باید به شیفت صبح برگردد یا فرد جدیدی را استخدام کند.

من کنونی تقریباً به طور کامل از افراد پیرامونم شکل گرفته است. من هم زمان از ۳۰ درصد خانم ایزومی، ۳۰ درصد سوگاوارا و ۲۰ درصد مدیر تشکیل شده‌ام و باقی‌ام را هم از همکارانی جذب کرده‌ام نظیر ساساکی که شش ماه پیش رفت و اوکاساکی که تا یک سال پیش سرپرستمان بود.

صفحه ۲۳

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 قرائتی خیال‌انگیز از اعجاز و دیوانگی

قرائتی خیال‌انگیز از اعجاز و دیوانگی

«گفت‌وگویی بود به شومی زبان طوفان. تکان دست‌هایش آسمان را هزارپاره کرد و از میان شکاف‌ها، چهره‌ی متورم از خشم یهوه پدیدار شد که ناسزا از دهانش می‌بارید.» بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات خوب
مشاهده همه arrow iconSome text some message..