لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زندگی خود را دوباره بیافرینید | نشر میلکان

نویسنده:
جفری ای.یانگ
جنت کلوسکو

عزت نفس (تله‌های زندگی: کمبود و شکست) 

عزت نفس این است که در زندگی شخصی، اجتماعی و کاری احساس ارزشمند بودن کنیم. این احساس را به عنوان یک کودک از دوست داشته شدن و محترم بودن در خانواده، در بین دوستان و مدرسه حاصل می‌کنیم. در شرایط ایدئال، همه‌ی ما دوران کودکی‌ای داشته‌ایم که عزت نفس ما را تقویت کرده است. از طرف خانواده محبت را احساس کرده‌ایم و مورد تحسین واقع شده‌ایم و در جمع همسن و سالان‌مان پذیرفته شده‌ایم و در مدرسه موفق بوده‌ایم. تحسین و تشویق دریافت کرده‌ایم؛ بدون این‌که بیش از حد انتقاد یا طرد شده باشیم. اما ممکن است این اتفاقی نباشد که برای شما افتاده است.

شاید شما پدر یا مادر یا خواهر و برادری داشته‌اید که پیوسته از شما انتقاد می‌کرد؛ پس هیچ‌کدام از کارهای شما قابل‌قبول نبوده است و احساس کرده‌اید که دوستتان ندارند.

شاید در گروه همسن و سالان‌تان پذیرفته نشده‌اید. باعث شده‌اند احساس کنید نامطلوبید، یا شاید در مدرسه و ورزش احساس ناکامی کرده‌اید. به‌عنوان یک بزرگسال شاید احساس می‌کنید در بعضی از جنبه‌های زندگی‌تان نامطمئنید. شما در زمینه‌هایی که احساس آسیب‌پذیری می‌کنید، دچار کمبود اعتماد به نفس هستید: روابط صمیمی، موقعیت‌های اجتماعی یا کار. درون مرزهای آسیب‌پذیری‌تان نسبت به دیگران احساس حقارت می‌کنید. نسبت به انتقاد و طرد شدن بیش از حد حساسید. چالش‌ها بسیار مضطرب‌تان می‌کنند. یا از چالش‌ها فاصله می‌گیرید یا آن‌ها را به نحوی ضعیف مدیریت می‌کنید.

صفحه ۵۳

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 به آواز باد گوش بسپار

به آواز باد گوش بسپار

مدتی پیش از آن، تلاش کرده بودم داستان کوتاهی بنویسم که مضمون اصلی‌اش، معنای زندگی بود. هیچ وقت تمامش نکردم، اما فرایند فکر کردن به علت وجودی1 مردم، چارچوب ذهنی غریبی درست کرد؛ نوعی وسواس فکری. مرا وادار کرد همه چیز زندگی‌ام را به اعداد تبدیل کنم. این وضعیت حدود هشت ماه طول کشید. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات میلکان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جفری ای.یانگ
مشاهده همه arrow iconSome text some message..