× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
با توجه به تعطیلی 2 آبان سفارشات پستی که از تاریخ 28 مهرماه ثبت خواهد شد، 3 آبان تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زنان خوب به آسمان می روند زنان بد به همه جا

نویسنده:
اوته ارهارت

«نه» گفتن قاطعانه و آگاهانه، اولین گام برای تبدیل شدن از یک دختر سربه‌راه به یک دختر «بد» است. این توانایی بدان معنا است که قادریم بدون ناراحتی و با وجدان آسوده، تقاضایی را که از ما می‌شود رد کنیم و بعد از رد کردن تقاضا هم بدخلق نشویم. این کاری است که باید بتوانیم حتی در مورد دوستان نزدیک‌مان هم انجام دهیم. و اینک یک مثال:

ایو بعد از هفته‌ها کار سخت، یک روز آخر هفته فرصت استراحت داشت. درست همان روز، لورا به او زنگ زد و از او خواست تا از دوقلوهای چهارساله‌اش مراقبت کند. ظاهرا دلیل خوبی برای تقاضایش داشت: شوهرش می‌خواست از او جدا شود و همان روز یک بلیت هواپیما خریده بود. اگر لورا نمی‌توانست خود را به فرودگاه برساند و شوهرش را از رفتن منصرف کند، احتمالا برای همیشه او را از دست می‌داد. برای همین، می‌خواست ایو چند ساعت از بچه‌هایش مراقبت کند. ایو همه اینها را می‌دانست، اما برای نخستین‌بار در رابطه‌اش با لورا، خواهش او را رد کرد.

صفحه 122

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 جنگ چهره زنانه ندارد

جنگ چهره زنانه ندارد

«ما توی زمین زندگی می‌کردیم... مثل موش کور... بهار که می‌شد یه شاخه می‌آوردی و می‌ذاشتی رو تاقچه. تماشاش می‌کردی و شاد می‌شدی. آخه فردا ممکن بود نباشی. به این خاطر به خودت فکر می‌کنی. و سعی می‌کنی شاخه رو به خاطر بسپاری... از خونه برای یکی از دخترها لباس زنانه‌ی پشمی فرستادن. ما حسودی‌مون می‌شد، با این‌که می‌دونستیم امکان پوشیدن لباس شخصی تو جنگ وجود نداشت. ارشدمون که مرد بود، غر زد و گفت «بهتر بود واسه‌ت ملافه می‌فرستادن. فایده‌ش بیشتر بود.»  بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نسل نو اندیش
مشاهده همه arrow iconSome text some message..