× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

رمز احساسات (چگونه آزادسازی احساسات به دام افتاده برای فراوانی عشق٬ سلامتی و شادی موثر است)

نویسنده: بردلی نلسون

درباره‌ی غرور

وقتی کلمه غرور به گوشتان می‌خورد به چه چیزی فکر می‌کنید؟ احساس غرور از یک دستاورد؟ غرور از انجام یک کار؟ شاید حس غرور از گروه ورزشی‌تان یا حس غرور از شهروند بودن در یک کشور خاص. درحالی‌که همه این احساسات می‌تواند غرورآفرین باشد نوعی دیگری از غرور هست که می‌تواند درونی و آسیب‌رسان باشد.

حس غروری که می‌تواند در مواردی به نام غرور کاذب به ما آسیب بزند. زمانی که ما خود را در مقابل دیگران یا خدا قرار می‌دهیم. زمانی که حس تنفر، حسادت، بیزاری، برتری، خصومت یا خشم را در مقابل دیگران بکار می‌بریم. غرور کاذب خودخواهی است. چه فاجعه‌ای رخ می‌دهد وقتی فکر می‌کنیم راه ما بهترین و تنها راه ممکن است. 

صفحه ۳۰۴

قیمت: 50,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 جستارهایی در باب عشق

جستارهایی در باب عشق

الیاس کانِتی می‌گوید: «دیدن ورای آدم‌ها آسان است، ولی ما را به جایی نمی‌رساند.» به‌عبارت دیگر چه آسان و چه بی‌فایده در افراد عیب می‌یابیم. آیا وقتی عاشق می‌شویم بعضاً به این دلیل نیست که حتی به بهای کوری خودمان در این فرایند و آن لحظه خواسته‌ایم، دیدن ورای آدم‌ها را نفی کنیم؟ اگر بدبینی و عشق دو گزینة متقابل باشند، آیا عاشق شدن ما به این دلیل نیست که می‌خواهیم از موضع ضعف بدبینی، نجات یابیم؟ آیا در هر «عشق در نگاه اول» نوعی گزافه‌پردازی نسبت به خصوصیات معشوق وجود ندارد؟ نوعی گزافه‌پردازی که ما را از منفی‌نگری معمول‌مان منفک می‌کند و تمرکز و نیرویمان را معطوف کسی می‌کند که چنان باورش داریم که هرگز حتی خود را چنین باور نداشته‌ایم. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 شفای ذهن

شفای ذهن

90,000 تومان
 شفای زندگی

شفای زندگی

ناموجود
 ذهن تقابل پذیر

ذهن تقابل پذیر

46,000 تومان
 ذهن اخلاقی

ذهن اخلاقی

ناموجودSome text some message..