لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
توجه: سفارش شما روز یکشنبه 23 بهمن تحویل پست داده خواهد شد.
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

رسوایی در کشور بوهم و پنج داستان دیگر (داستان های شرلوک هولمز)

نویسنده:
آرتور کانن دویل

مردی که داخل شد قامتی به بلندی دست کم دو متر داشت، با سینه‌ای ستبر و بازوانی چون هرکول. لباس‌هایش فاخر بود، آن قدر فاخر که در انگلیس صاحب آن شخصی فاقد حُسن سلیقه خوانده می‌شود. نوارهای پهن پوست بره روی آستین‌ها و سینة دوبل پالتو کار شده بود و شنل سورمه‌ای رنگی که بر شانه انداخته بود آستری از پارچة ابریشم سرخ مشتعل داشت و با گل سینه‌ای که تنها یک سنگ تک یاقوت کبود بر آن نشانده بودند روی گردن بسته شده بود. چکمه‌ها که تا نزدیک زانو می‌رسید با خز پُرمایة قهوه‌ای رنگی در بالا زینت یافته بود و تکمیل‌کنندة تصویری از مکنت و ثروت اقوام بیابان‌گرد بود، تصویری که از تماشای تمام هیکل این شخص نیز در ذهن نقش می‌بست. کلاه لبه پهنش را از سر برداشته و در دست گرفته بود و روی نیمه بالای صورتش نقاب سیاه رنگی شبیه به ماسک جادوگران زده بود که تا زیر استخوان‌های گونه‌اش را می‌پوشاند. پیدا بود که نقاب را تازه بر چهره نهاده چون داخل اتاق که شد هنوز دستش بالا بود. از نیمة پایین صورت تازه وارد پیدا بود که فردی است با شخصیت قوی، با لبان کلفت آویزان و چانه کشیدة راست که تداعی‌کننده عزم و اراده تا مرز یکدندگی بود.

صفحه ۹

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 «روان، برادر، خطر.»

«روان، برادر، خطر.»

گفتم: «خدای من، انسان از جسم و روح تشکیل شده است.» به‌نظر می‌رسید غرولندش بیان‌کننده‌ی تردید او نسبت به این ادعای من بود، در فاصله‌ی ... بیشتر بخوان
 کدام شرلوک هولمز را می‌شناسیم؟

کدام شرلوک هولمز را می‌شناسیم؟

مجموعه داستان‌های شرلوک هولمز فراتر از فیلم‌ها و سریال‌های ساخته شده درباره‌ی آن است و مخاطب را با هولمز واقعی آشنا می‌کند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات هرمس
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آرتور کانن دویل
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی کریم امامی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..