لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

رازهای پرنسس دو کادینیان

نویسنده:
اونوره دو بالزاک

داستان رازهای پرنسس دو کادینیان از خواندنی ترین و ماندگارترین آثار مؤلف در زمینه‌ی مطالعات زنان است. در این داستان بلند، چهره های شاخص بالزاکی را باز می یابیم؛ به ویژه پرسوناژهای متشخص، خوش پوش و خوش گفتاری چون اوژن دو راستینیاک، ماکسیم دو ترای، مارکیز دسپار. اما در این جا بازی بسیار ظریف تری به نمایش در می آید که با بازی‌هایی که در سالن‌های اشرافی شاهد آن ایم و فتنه ها و توطنههایی حقیرانه دارند بسیار مغایرت دارد.

این بازی بازی فریبندگی، طنازی و به تور انداختن است که با ظرافت خاصی انجام می شـود. بالزاک نور خاصی بر شخصیت دانیل دارتز، چهاردهمین عاشـق پرنسس، می افکند؛ بزرگ مردی بسیار جدی، مشاور دانای محفل روشنفکری در رمان آرزوهای بربادرفته، که لوسین دو روبن پره او را ترغیب می کند تا قدم به وادی نویسندگی بگذارد. این نویسنده ی بیچاره، که در اتاق مستخدم‌ها زندگی می کند، اندک اندک به یمن تلاشی مداوم و خستگی ناپذیر به نویسنده ای موفق تبدیل می شود و شهرتی به هم می زند و با احراز مقامی سیاسی با محافل برجسته و اعیانی محشور می شود.
مقدمه‌‌ی مترجم

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 بفرمایید نقاشی

بفرمایید نقاشی

رستوران نقاشی به دلیل اصالت، تنوع داستان و تنوع موقعیت، بسیار سرگرم کننده است. زمان اتفاقات رخ داده در این مجموعه اواخر جنگ جهانی است و روایت‌ جالبی را درباره نگرانی‌ها و الگوهای فکری آن زمان ارائه می‌دهد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مریم خراسانی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..