× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دو قدم تا لبخند

نویسنده:
حسن آدینه زاده

مقدمه

«ای کاش دانسته بودم چگونه زندگی کنم یا کسی را یافته بودم که روش زندگی را به من تعليم دهد» تئودور پارکر

همواره قدرت عظیم وجود انسان را تحسین‌کرده و در برابر کارهای خارق‌العاده‌ای که انجام داده است، مبهوت شده‌ام. زندگی انسان‌های موفق به قدری برایم هیجان‌انگیز و شگفت‌آور است که نمی‌توانم از شرح داستان‌های الهام‌بخش زندگی کسانی که متحول شده‌اند، قوای درونی خود را آزاد کرده و به اهدافی مهم در زندگی دست یافته‌اند خودداری کنم.

این مجموعة شامل داستان‌ها و زندگی‌نامه‌های پندآموزی است که معتقدم به شما الهام می‌بخشد و انگیزه می‌دهد که بدون قید و شرط عشق بورزید و با محبت بیشتری زندگی کنید و رؤیاهای قلبی خود را با اعتقاد بیشتری دنبال کنید. اگر تا به حال احساس بهترین بودن و رضایت از خویش را تجربه نکرده‌اید، این کتاب راه‌های عملی برای رسیدن به این آرزوهای‌تان را در اختیارتان قرار می‌دهد. اگر سختی‌ها و مشکلات زندگی به سوی تان هجوم آورده‌اند، اگر اعتقادات‌تان متزلزل شده است باز هم امید می‌رود با خواندن داستان‌های این کتاب آن قدر آگاهی بیابید که بتوانید از آنچه در زندگی‌تان رخ می‌دهد بهره گیرید و خوب استفاده کنید.

صفحه ۱۹

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 بهترین قصه گو برنده است

بهترین قصه گو برنده است

خیلی وقت‌ها هم کسانی که می‌خواهید تحت‌تاثیر قرارشان دهید اصلا شما را نمی‌شناسند. شما برایشان غریبه‌اید. وقتی اطلاعات مردم ناقص است، اغلب قصه‌ای سر هم می‌کنند تا از خودشان در برابر شخص دیگری که چیزی از آن‌ها می‌خواهد محافظت کنند. قصه‌های ناقص خودبه‌خود غیرقابل‌ اعتمادند. انسان‌ها به‌طور طبیعی در برابر اطلاعات ناقص با احتیاط عمل می‌کنند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی
Some text some message..