لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دو قدم تا لبخند

نویسنده:
حسن آدینه زاده

شما حاکم بر سرنوشت خویش هستید

« شما باید مسئولیت شخصی خود را به عهده بگیرید. شما نمی‌توانید شرایط، فصول یا جهت وزش باد را تغییر دهید. اما می‌توانید خودتان را تغییر دهید.» جیم ران

در بالای تپه‌ای مشرف به شهر زیبای« سانتا باربارا » پیرمرد خردمندی می‌زیست که همه او را مرشد ریش سفید می‌نامیدند. روایت میکنند که پیر خردمند می‌توانست به هر پرسشی پاسخ دهد.

دو پسر نوجوان تصمیم می‌گیرند نزد پیرمرد رفته با طرح سؤالی او را به اشتباه انداخته دستپاچه‌اش کنند. آن دو، پس از طرح سؤالی که احتمال اشتباه در پاسخگویی به آن زیاد بود، پرنده‌ی کوچکی گرفته روانه‌ی قله می‌شوند.

نوجوانی که پرنده در مشتش بود از پیر دانا پرسید: « ای مرشد! می‌توانی بگویی پرنده‌ای که در مشت من هست مرده است یا زنده؟» پیر نوجوان را مخاطب قرار داد و گفت: « پسرم! اگر بگویم زنده است، مشت خود را فشرده و پرنده‌ی بینوا را له می‌کنی و اگر بگویم مرده است دستت را باز کرده پرنده به پرواز در خواهد آمد. او اکنون در دست‌های توست.»

نتیجه: نکته و درسی که از این داستان می‌گیریم این است که تقریبا هر اتفاقی که برای‌تان می‌افتد در دستان شماست. سرنوشت شما تا حدود زیادی در اختیار و کنترل شماست. شما با انتخاب ها و تصمیم‌های تان آینده‌ی خود را میسازید. آنچه به دست می‌آورید، نتیجه کار شماست. شما با اعمال روزانه و سالانه خود پیر دانا سرنوشت خودتان را رقم می‌زنید.

صفحه 84

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 بهترین قصه گو برنده است

بهترین قصه گو برنده است

خیلی وقت‌ها هم کسانی که می‌خواهید تحت‌تاثیر قرارشان دهید اصلا شما را نمی‌شناسند. شما برایشان غریبه‌اید. وقتی اطلاعات مردم ناقص است، اغلب قصه‌ای سر هم می‌کنند تا از خودشان در برابر شخص دیگری که چیزی از آن‌ها می‌خواهد محافظت کنند. قصه‌های ناقص خودبه‌خود غیرقابل‌ اعتمادند. انسان‌ها به‌طور طبیعی در برابر اطلاعات ناقص با احتیاط عمل می‌کنند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی
Some text some message..