لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دورهمی

نویسنده:
آن انرایت

آن ترزا انرایت که در ایران با نام «آن انرایت شناخته شده است نویسنده‌ای ایرلندی‌ست و «دورهمی» چهارمین رمان او محسوب می‌شود که سال ۲۰۰۷ برنده‌ی جایزه‌ی «من بوکر» شده است. از دیگر جوایزی که انرایت موفق به دریافت آنها شده، می‌توان به جایزه‌ی «رونی برای ادبیات ایرلند، سال ۱۹۹۱، جایزه‌ی انکور»، سال ۲۰۰۱ و بهترین رمان ایرلندی سال ۲۰۰۸ اشاره کرد. «دورهمی» ماجرای سفر درونی ورونیکا، راوی داستان است که به دنبال استخراج معانی از رویدادهایی که در گذشته و حال در ایرلند و انگلستان اتفاق افتاده‌اند و می‌افتند. داستانش را روایت می‌کند. زمان روایت، ورونیکا ۳۹ ساله است و از طریق کنکاش در گذشته‌ی خانواده‌ی خود می‌کوشد تا ریشه‌ی حادثه‌ای که برای او اتفاق افتاده پیدا کند. او حقایق تکان‌دهنده‌ای درباره‌ی سایر اعضای خانواده، آشکار می‌کند و قصد دارد آنها را با نزدیکانش مطرح کند.

پشت جلد

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 بهترین رمان‌های نویسندگان زن معاصر

بهترین رمان‌های نویسندگان زن معاصر

داستان‌های مدرن زنان را تا به حال نخوانده‌ام و نمی‌دانم از کجا شروع کنم تا این کمبود برطرف شود. در این روزگار که صدای زنان بیش از هر زمان دیگری نیاز به شنیده شدن دارد، من ناخواسته فرهنگی را گسترش می‌دهم که به آن اعتقادی ندارم. اما از کجا شروع کنم؟ بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات جمهوری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..