لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دریای آسایش

نویسنده:
امیلی سنت جان مندل

داستان دریای آسایش برای هر خواننده‌ای غافلگیر کننده خواهد بود؛ چه هواداران نویسنده‌ی این کتاب و چه کسانی که با قلم او آشنا نیستند. زیباترین جنبه‌ی ساختار کتاب در این است که در آن پرتره‌های دقیقی از شخصیت‌ها خلق و در عین حال به پاسخ سؤالات بزرگ و اساسی زندگی پرداخته شده است. 

ادوین سنت اندروی هجده ساله، بابت سخنرانی نامناسبش سر میز شام، به دستور پدر از انگلستان به كانادا تبعید می‌شود. در آنجا مسحور زیبایی طبیعت بکر می شود و قدم در جنگل می‌گذارد . ناگهان برایش اتفاقی می‌افتد که به هیچ وجه دلیلی برای آن نمی‌یابد و آن را حمله‌ی صرع یا میگرن یا چیزی مشابه آن می‌پندارد. 

دو قرن بعد نویسنده‌ی معروف، آلیو لوئلین، در تور معرفی کتاب روی زمین است. اما خانه‌ی آلیو در مستعمره‌ی دوم زمین، ماه، است. در کتاب مشهور آلیو که در دوران همه گیری بیماری مشهورتر هم می‌شود، درباره‌ی رویدادی عجیب نوشته شده؛ اتفاقی درست مشابه آنچه سنت اندرو تجربه کرده بود. چندین دهه بعد از روی دادن این اتفاق‌های عجیب، کارآگاهی به دنبال تحقیق در مورد ناهنجاری در آمریکای شمالی است و متوجه رویدادهایی مشابه در تاریخ می شود که زندگی شاهدان این واقعه را زیرورو کرده است؛ فرزند یک ارل انگلیسی دیوانه می‌شود و می‌میرد. نویسنده‌ای معروف در میانه‌ی همه‌گیری بیماری روی زمین گیر می‌افتد و در هتلی در نیویورک بر اثر بیماری می‌میرد. زنی دیگر که همین اتفاق را دیده و تصادفاً از آن فیلم برداری کرده هنگام طوفان از روی عرشه‌ی کشتی ناپدید می‌شود. 

آیا کارآگاه می تواند پرده از رازی بردارد که هرکس به آن پی برده از صحنهی تاریخ محو شده است.


بررسی کتاب دریای آرامش نوشته‌ی امیلی سنت جان مندل را در آوانگارد بخوانید.

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دریای آرامش

دریای آرامش

داستان رمان دریای آرامش در سال ۱۹۱۲ زمانی آغاز می‌شود که یک مهاجر جوان بریتانیایی به نام ادوین سنت جان سنت اندرو زندگی جدیدی را در کانادا آغاز می‌کند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات میلکان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم امیلی سنت جان مندل
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی فاطمه جابیک
مشاهده همه arrow iconSome text some message..