× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دختران جسور

نویسنده: النا فاویلی فرانچسكا كاوالو

یک شب شارلوت، روی میز تحریر امیلی متوجه دفترچه گشوده‌ای شد. از خواهرش پرسید «چرا تابه‌حال شعرهایت را به ما نشان نداده‌ای؟ خیلی قشنگ‌اند.» اما امیلی از اینکه خواهرش بدون اجازه یادداشت‌های خصوصی او را خوانده بود ناراحت و عصبانی شد. بعد از این که امیلی آرام گرفت، شارلوت پیشنهاد کرد: «چطور است که سه تایی یک کتاب شعر با هم بنویسیم؟!» ... امیلی و آن موافقت کردند.

وقتی این کتاب سرانجام منتشر شد، فقط دو نسخه از آن به فروش رفت. ولی این پیشامد نیز باعث ناامیدی آنها نشد. و سه خواهر همچنان پنهانی به نوشتن ادامه دادند و سر میز شام درباره نوشته‌هاشان بحث و گفت‌و‌گو کردند.

این بار، به‌طور جداگانه هر یک بر روی یک رمان کار کردند. وقتی رمان‌ها بیرون آمد و منتشر شد، با استقبال خوبی روبه‌رو شد. اما مردم هنوز باور نمی‌کردند که نویسندگان این رمان‌ها سه خواهر روستایی باشند. بنابراین خواهرها مجبور شدند راهی سفر به لندن بشوند تا ثابت کنند که نویسندگان حقیقی کتاب هستند.

کتاب‌های آنها تاکنون به زبان‌های مختلف بسیاری ترجمه شده و میلیون‌ها میلیون نفر در سرتاسر جهان آنها را خوانده‌اند.

صفحه 70


قیمت: 27,000 تومان
پاکت خرید
دختران جسور
دختران جسور

مقالات پیشنهادی

 شهر و خاطرات رونده

شهر و خاطرات رونده

سرعت تغییرات محیطی در کلان‌شهرها آنچنان است که هر آن ممکن است چیزی که به آن دل بسته‌ای یا به آن احساس تعلق می‌کنی دود شود و به هوا رود یا چهرۀ دیگری به خود گیرد. در این شرایط که تعلق و دلبستگی به چیزی ثابت غیرممکن است، مبدائی ساکن برای شهرنشین وجود ندارد و از این رو همیشه در زندگی روزمرۀ خودش هم احساس دورماندگی و هجرت می‌کند. در این یادداشت این دورماندگیِ مداوم را از نظر می‌گذرانیم و برایش از شعر نیما و بودلِر شاهد می‌آوریم. بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 آخرین رویای فروغ

آخرین رویای فروغ

16,000 تومان
 بنی آدم

بنی آدم

ناموجود
 آن چنان که بودیم

آن چنان که بودیم

30,000 تومان
 دختران جسور 2

دختران جسور 2

19,900 تومانSome text some message..