× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دختران جسور

نویسنده: النا فاویلی فرانچسكا كاوالو -

یک شب شارلوت، روی میز تحریر امیلی متوجه دفترچه گشوده‌ای شد. از خواهرش پرسید «چرا تابه‌حال شعرهایت را به ما نشان نداده‌ای؟ خیلی قشنگ‌اند.» اما امیلی از اینکه خواهرش بدون اجازه یادداشت‌های خصوصی او را خوانده بود ناراحت و عصبانی شد. بعد از این که امیلی آرام گرفت، شارلوت پیشنهاد کرد: «چطور است که سه تایی یک کتاب شعر با هم بنویسیم؟!» ... امیلی و آن موافقت کردند.

وقتی این کتاب سرانجام منتشر شد، فقط دو نسخه از آن به فروش رفت. ولی این پیشامد نیز باعث ناامیدی آنها نشد. و سه خواهر همچنان پنهانی به نوشتن ادامه دادند و سر میز شام درباره نوشته‌هاشان بحث و گفت‌و‌گو کردند.

این بار، به‌طور جداگانه هر یک بر روی یک رمان کار کردند. وقتی رمان‌ها بیرون آمد و منتشر شد، با استقبال خوبی روبه‌رو شد. اما مردم هنوز باور نمی‌کردند که نویسندگان این رمان‌ها سه خواهر روستایی باشند. بنابراین خواهرها مجبور شدند راهی سفر به لندن بشوند تا ثابت کنند که نویسندگان حقیقی کتاب هستند.

کتاب‌های آنها تاکنون به زبان‌های مختلف بسیاری ترجمه شده و میلیون‌ها میلیون نفر در سرتاسر جهان آنها را خوانده‌اند.

صفحه 70


قیمت: 27,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی

واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی

فهم ایده «نظم خیالی» برای انسان‌ها دشوار است چون مسلّم می‌دانند که دو نوع واقعیت داریم: واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی. در عالَمِ واقعیت عینی، وجود چیزها مستقل از باورها و احساسات ماست. مثلا نیروی جاذبه واقعیتی عینی است. مدت‌ها قبل از نیوتن وجود داشت و بر کسانی که به آن باور ندارند همان‌قدر تاثیر می‌گذارد که بر باورمندان به آن. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات گل آذین
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم النا فاویلی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..