لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

داستان های نیویورکر

نویسنده:
گروه نویسندگان

پوچیِ ناب

نویسنده، داخل کافی شاپ محل قرار، واقع در یک راسته‌ی تجاری جمع‌وجور، روبه‌روی محوطه‌ی دانشگاه منتظر شد تا سرپرست کتابخانه برسد. از پشت پنجره می‌شد ساختمان‌های سنگی سبک گوتیک را دید. حواسش به دانشجوها بود که با عجله و خلاف مسیر باد در خیابان راه می‌رفتند.

صدایش زدند. قهوه‌اش آماده بود. بلند شد و به طرف پیشخوان رفت. قبل از آنکه کاپوچینوی بزرگش را بردارد، طرحی شبیه گل دید که روی سطح کف‌آلود فنجانش نقش بسته. فنجان را برداشت و با احتیاط به طرف میزش می‌رفت که در کافی‌شاپ باز شد، سوز هوا و به همراهش زنی میانسال به داخل آمدند که حتماً همان سرپرست کتابخانه بود؛ زن به محضی که نویسنده را دید، او را شناخت و برایش دست تکان داد. اما مشکل اینجا بود که نویسنده هر دو دستش به بردن قهوه بند بود و نتوانست در جواب او دست تکان بدهد.

صفحه ۹۱

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 نخستین روایت‌ها؛ حیات در هیئت اسطوره

نخستین روایت‌ها؛ حیات در هیئت اسطوره

جلد اول جهان اسطوره‌ها به معرفی و بررسی اسطوره‌های یونانی، رومی، اسکاندیناوی، مصری و سلتی می‌پردازد. جلد دوم جهان اسطوره‌ها به معرفی و بررسی اساطیر بین‌النهرین، ایران، چین، آزتک و مایا و اینکا می‌پردازد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات مروارید
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم گروه نویسندگان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..