لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

خون دیگران | نشر نو

نویسنده:
سیمون دو بووار

خون دیگران بلافاصله پس از انتشار با سیلی از واکنش‌های ستایش آمیز روبه رو شد و در میان آثار سیمون دوبوار جایگاهی چشمگیر یافت. اما این باعث نشد که نویسنده سال‌ها بعد آن را به نقد نکشد و همچون بسیاری از نویسندگان به نوشته پیشین خود کم اعتنایی نکند. البته کسانی هم بودند که نه ستایش‌های شورمندانه را گواه شاهکار بودن این رمان گرفتند. و نه خود انتقادی نویسنده را شاهد ضعف اثر؛ همان کسانی که سبک زمان و شیوه روایت و قدرت ایده‌هایش را همان قدر برجسته دانستند که اثرگذاری‌اش را بر نسلی از خوانندگان دوران پس از جنگ. نمی‌دانیم که دو بووار شخصیت‌های خون دیگران و درونمایه فلسفی‌اش ـ نسبت مسئولیت و آزادی ـ را هیچگاه فراموش کرد یا نه، اما پس از گذشت نیم قرن از انتشار این رمان به خوبی می‌دانیم که ادبیات فرانسه این را همواره به یاد داشته است.

پشت جلد

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 رقصیدن، هم‌آغوش با نیستی

رقصیدن، هم‌آغوش با نیستی

دوبووار در مرگی بسیار آرام از بیماری و رنج مادرش می‌نویسد و در خلال واقعیت دردناک و تکان‌دهنده‌ی حوادث، خاطرات شخصی‌اش را مرور می‌کند. دوبووار اعتراف می‌کند که به دلیل اختلاف عقیده، هیچ‌گاه نتوانسته رابطه‌ی نزدیکی با مادرش داشته باشد و همواره خواهرش شباهت بیشتری به مادرشان داشته است. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگ نشر نو
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم سیمون دو بووار
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی لی لا سازگار
مشاهده همه arrow iconSome text some message..