لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

خودم با دیگران

نویسنده:
کارلوس فوئنتس

کتاب حاضر ترجمه‌ی مجموعه مقالاتی است گردآمده در یک کتاب با عنوان خودم با دیگران که در اصل به‌انگلیسی نوشته شده. گستره‌ی این کتاب از نویسنده‌ی نخستین رمان مدرن اروپایی، سروانتس، تامیلان کوندرا کشیده شده و در فاصله‌ی میان این دو، فوئنتس نویسندگانی چون دیدرو، گوگول، بورخس و گارسیا مارکز و کارگردانی چون لوئیس بونوئل را از دیدگاه خود به خواننده معرفی می‌کند. مناسب‌ترین تعریف برای این کتاب این است که بگوییم راهی دیگر برای نگریستن به ادبیات پیش‌روی ما می‌نهد و ما را به شناختی تازه از ادبیات می‌رساند.

ویژگی کار فوئنتس در این نقدها این است که بیش از هر چیز بر بیان تجربه‌ی خود از آشنایی با این نویسندگان تأکید داشته و خود را محدود به نظریه‌ها و تفسیرهای آکادمیک نکرده است. او آنچه را که دیده با خواننده در میان می‌نهد و از این روست که نگاه او نگاهی یگانه و بی‌بدیل است و به ما فرصت می‌دهد دنیای پرتنوع ادبیات را از چشم انسانی تماشا کنیم که نه‌تنها دانشی عمیق در همه‌ی زمینه‌های فرهنگ انسانی دارد، بلکه خود نویسنده‌ای تواناست و ادبیات اصیل را می‌شناسد و چنان‌که بایست قدر می‌نهد.

سخن مترجم

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 شاعری که مترجم شد

شاعری که مترجم شد

عبدالله کوثری شاعر، مترجم و ویراستار معاصر در طی چندین دهه توانسته­ است به یکی از برترین مترجمان تبدیل شود. او بخش مهمی از ادبیات آمریکای لاتین را به فارسی‌زبانان معرفی کرده و کارنامه‌ی ادبی­ درخشان و شایسته‌ی توجهی دارد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ماهی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم کارلوس فوئنتس
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی عبدالله کوثری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..