لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

خانه ی خاموش

نویسنده:
اورهان پاموک

صدای پاهایش را می‌شنوم که دارند پله‌ها را یکی یکی پایین می‌روند. تا این وقت شب توی کوچه‌ها چه کار می‌کند؟ فکرش را نکن فاطمه، حالت به هم می‌خورد. اما کنجکاوی‌ام گل کرده. یعنی کوتوله‌ی آب زیرکاه درها را خوب قفل کرده؟ چه اهمیتی برایش دارد؟ بلافاصله در رخت خوابش به خواب می‌رود و برای اینکه ثابت کند یک نوکر خانه زاد اصیل است، تمام شب حسابی در خواب خروپف می‌کند. بگیر بخواب آقا کوتوله، که خواب بی‌غم و غصه برازندهی غلام هاست. بگیر بخواب آقا کوتوله، بخواب و بگذار شب سهم من باشد. من نمی‌توانم بخوابم. فکر می‌کنم اگر خوابم ببرد همه چیز را فراموش خواهم کرد، اما فقط و فقط منتظر خواب می‌مانم، هر چه بیشتر منتظر می‌مانم بیشتر می‌فهمم که بیهوده است و باز در انتظار می‌مانم.

صفحه ۲۶

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 «نمی‌دانم چرا اما این دستمال را هیچ‌وقت به خانه نبرده بود»

«نمی‌دانم چرا اما این دستمال را هیچ‌وقت به خانه نبرده بود»

در دنیا فقط یک نفر بود که باید می‌دیدمش و در آغوش می‌گرفتمش. تنها مرکز زندگی من حالا در جایی دیگر بود و من بی‌خود و بی‌جهت خودم را سرگرم کرده بودم و به‌نظرم این خودفریبی هم گول زدن خودم بود و هم گول زدن او. حس پشیمانی و گناهی که بعد از مراسم نامزدی به سراغم آمده بود، حالا دیگر غیرقابل تحمل شده بود. من به افسون خیانت کرده بودم! من فقط باید به او فکر می‌کردم و باید بلافاصله او را پیدا می‌کردم و در کنارش می‌بودم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم اورهان پاموک
مشاهده همه arrow iconSome text some message..