لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

حال حیرت

نویسنده:
لیلی گلستان

حال خوب با ‌هایده، موتسارت، شجریان عزیزم و... 

می‌شود هنرمند بود و موسیقی را دوست نداشت؟ «نه. باید از هر وقتی استفاده کنیم و بنشینیم یک موسیقی خوب را با دقت گوش کنیم. به هنگام کارِ خانه موسیقی بشنویم. به هنگام رانندگی گوشمان به موسیقی باشد. آن وقت متوجه می‌شویم که تنش‌هایمان کمتر می‌شود و کمتر هم احساس خستگی می‌کنیم. هیچ چیز مثل یک موسیقی خوب نمی‌تواند حال من را خوب کند. حالا می‌خواهد‌ هایده باشد یا موتسارت یا شجریان عزیزم یا علیزاده و کلهر یا مادونا و بیتلز! در کنار موسیقی، معتقدم که یک تئاتر خوب از هر هنر خوب دیگری خوب‌تر است. تئاتر کار مشکلی است. هر شب باید زنده اجرا بروی و هر شب باید خسته نشوی و بهتر از شب پیش باشی. اخیراً نمایشنامه «هر کسی یا شب می‌میرد یا روز، من شبانه‌روز» نوشته و کار سجاد افشاریان را دیدم که خیلی خوب بود.» 

در مورد توقعش از روزنامه و مجله و بچه‌های خبرنگار پرسیدم. گفت: «من همیشه دلم می‌خواست خبرنگار شوم. و حیطه‌ی رسانه را خیلی دوست دارم. اولین کتابی را هم که ترجمه کردم «زندگی جنگ و دیگر هیچ» از اوریانا فالاچی بود که خبرنگار فوق‌العاده‌ای بود. توقعم از هر رسانه این است که راست بگوید و ترس و احتیاط را بگذارد کنار! که البته در اجرا کار غیرممکنی است! اما می‌شود با تمهیداتی حرفمان را بزنیم. بلدی می‌خواهد و تمرین. که می‌بینیم گاهی این اتفاق دارد می‌افتد و چه خوب. بادا که بیش باد.

صفحه ۱۶۷

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 از مدرسه و درس متنفر بودم

از مدرسه و درس متنفر بودم

بهترین دوران زندگی‌ام سال‌های مدرسه بود... وای! در راه مدرسه چه‌ها که نمی‌کردیم، چقدر خوش می‌گذشت، در کلاس چقدر شیطنت می‌کردیم. تخته‌ی سیاه و دست‌های گچی؛ زنگ‌های تفریح چه آتشی می‌سوزاندیم... بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات حرفه هنرمند
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم لیلی گلستان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..