لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

جان و صورت

نویسنده:
جورج لوکاچ

این مجموعه‌ی جستارهای ادبی لوکاچ (۱۸۸۵-۱۹۷۱)، که نخستین بار در سال ۱۹۱۰ به زبان مجار و یک سال بعد به زبان آلمانی منتشر شد، اولین کتابی است که به قلم لوکاچ جوان انتشار یافت (او در این هنگام فقط بیست و پنج سال سن داشت). بسیاری از تم‌هایی که در آثار بعدی لوکاچ بسط یافتند در این جستارهای قدرتمند به چشم می‌خورند ــ ایده‌ی کلیت، ماهیت صورت، نقش جستارنویس و نقاد، اهمیت ژست، و غیره. البته بعضی از جستارها درباره‌ی کسانی است که گذشت زمان بر نام آن‌ها گرد فراموشی پاشیده است (مانند رودولف کاسنر نقاد، و پاول ارنست و ریشارد بر هوفمان که هر دو نمایشنامه‌نویس بودند) اما علاقه‌مندان آثار لوکاچ این جستارها را روشنگر و تأثیرگذار خواهند یافت. جستارهای دیگر، بخصوص درباره‌ی کیرگگور و رمانتیسم آلمانی، فی نفسه و حتی با صرف نظر از کارهای بعدی لوکاچ، به سرعت بر خواننده تأثیر می‌گذارند. «گفت وگویی درباره‌ی لارنس استرن» نیز نشان می‌دهد که لوکاچ، برخلاف نظر بسیاری از کسان، به هیچ وجه نویسنده‌ی بی‌ذوق و قریحه ای نبوده است.

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 مترجم فاعلِ مختار نیست

مترجم فاعلِ مختار نیست

رضا رضایی، مترجم و ویراستار ایرانی، در طول چهار دهه موفق به ترجمه‌ی بیش از صد اثر شده است. او یکی از پرکارترین مترجمان معاصر است که در حوزه‌های مختلف از ادبیات کلاسیک گرفته تا روان‌شناسی کار کرده است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ماهی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جورج لوکاچ
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی رضا رضایی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..