لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

بد

نویسنده:
سدریك بانل

سدریک بانل در رمان «بد» - دومین اثرش که در افغانستان می‌گذرد - اسامه قندار، کارآگاه محبوب رمان مرد کابل - را در برابر پرونده ی پیچیده ی دیگری قرار می‌دهد مردی بیگانه پا به افغانستان گذاشته که در زمینه ی مواد مخدر فرمولی انقلابی کشف کرده و البته نیازهای غیر طبیعی اش را با تجاوز و قتل دخترکان کم سن و سال افغان رفع می‌کند. «بدریه » آخرین قربانی اوست که پلیس می‌کوشد نجاتش دهد از یک سو قندار و گروهش به دنبال به دام انداختن این مرد منحرف هستند و از سوی دیگر مافیای ایتالیا سران مافیا با گروگان گیری خانواده ی یک پلیس قدیمی فرانسوی به نام نیکول لاگونا که تبحر خاصی در دستگیری مجرمان فراری دارد می‌کوشند مرد را یافته و فرمول او را تصاحب کرده یا از بین ببرند تا امپراطوریشان محفوظ بماند. بانل در بد ( به خوبی لایه‌های پیچیده‌ی زندگی در جامعه ی افغانستان را نشان داده و می‌کوشد جایگاه زن امروز افغان را در این کشور ترسیم کند.
پشت جلد

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 تاریخ در این باغ‌ها جایی ندارد

تاریخ در این باغ‌ها جایی ندارد

کتاب باغ‌های تسلا نوشته‌ی پریسا رضا شرح زندگی دو نسل از یک خانواده در میان دو کودتا‌ی ۳ اسفند و ۲۸ مرداد است که نگاهی به اوضاع سیاسی، معیشتی و تحولات اجتماعی ایران در آن دوره دارد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات نگاه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم سدریك بانل
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی ابوالفضل الله دادی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..