× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ارباب حلقه ها (بازگشت شاه) (فرمانروای حلقه ها ۳)

نویسنده:
جی. آر. آر. تالکین

بسیج روهان

اکنون تمام راه‌ها به هم می‌پیوست و برای مواجهه با جنگی که از راه می‌رسید، و نیز هجوم سایه، به سوی شرق می‌رفت. و درست در لحظه‌ای که پی‌پین در آستانة دروازه بزرگ شهر ایستاده بود و امیردول آمروت را می‌نگریست که با پرچم‌ها و بیرق‌ها سوار بر اسب وارد شهر می‌شد، پادشاه روهان از تپه‌ها به پایین سرازیر می‌شد. 

روز داشت سپری می‌شد. آخرین تیغ‌های خورشید سایه‌های دراز و تیزی از سواران بر زمین انداخته بود که پیشاپیش آنان حرکت می‌کرد. تاریکی از هم‌اکنون در زیر بیشة پرنجوای درختان صنوبر خزیده و اضلاع پرشیب كوه‌ها را پوشانده بود. شاه اینک در پایان روز آهسته اسب می‌راند. جاده اکنون یالِ لخت و عظیم صخره را دور زد و در تاریکی درختان که آهسته نجوا می‌کردند، سرازیر شد. با صفی پیچان و طولانی پایین‌تر و پایین‌تر رفتند. سرانجام با رسیدن به انتهای درة تنگ، دریافتند که شامگاه در زمین‌های پست‌تر حکمفرما شده است. آفتاب رفته بود. روشنایی شفق هنوز روی آبشارها درنگ می‌کرد.

صفحه ۱۰۵

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 اما چرا مرگ مهم‌ترین واقعه‌ زندگی ماست؟

اما چرا مرگ مهم‌ترین واقعه‌ زندگی ماست؟

اما چرا مرگ مهم‌ترین واقعه‌ زندگی ماست؟ چون مرگ پایان هر واقعه دیگری در زندگی ماست. پایان دوستی‌ها، طرح و برنامه‌ها، و هر مشغله و ارتباط دیگر ما در این دنیاست. اگرچه مرگ تنها واقعه مهم زندگی ما نیست، می‌تواند به نحوی فراتر از هر یک از دیگر وجوه زندگی ما، همه امور و وقایع دیگر را در خودش مستحیل کند و همه وجوه دیگر را تحت سیطره‌اش درآورد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات روزنه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جی. آر. آر. تالکین
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی رضا علیزاده
مشاهده همه arrow iconSome text some message..