لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

امپراتور، همراه با نمایش نامه بازی امپراتور

نویسنده:
ریشارد کاپوشینسکی

به یاد ریشارد کاپوشچینسکی

ریشارد کاپوشچینسکی، پیشکسوت خبرنگاران خارجی، که در ۷۴ سالگی جان سپرد، بزرگ‌ترین روزنامه نگار قرن بیستم نامیده شده است. او روزنامه نگاری را نوعی رسالت می‌شمرد و بیش‌تر عمرش را، به میل و رغبت، در نقاط ناامن و ناشناخته، در میان جامعه‌های جنگ زده و در هم شکسته‌ی افریقا و پیرامون دربارهای فاسد و خفقان زای دیکتاتورها گذراند و کوشید جوهر و ماهیت آنها را به گوش جهان دوردست برساند.

کاپوشچینسکی در سال ۱۹۳۲ در شهر پینسک، که اکنون در بلاروس است، به دنیا آمد. مادرش در جست و جوی پدر سربازش او را به لهستان برد. این سالهای سخت کودکی، گرسنگی دائم، سرما، مرگ‌های آنی، جیغ و داد و کشتار، بدون کفش، بدون خانه، بدون کتاب در مدرسه، بر روحیه‌ی جوان او اثری ژرف نهاد و همه‌ی عمر به جنگ و بی‌عدالتی به چشم طفلی معصوم نگریست. سالها بعد نوشت: « ما که جنگ را از سر گذراندیم می‌دانیم فهماندن حقیقت جنگ به کسانی که، از بخت نیک، این تجربه را نداشتند، چه اندازه دشوار است. می‌دانیم که زبان از عهده برنمی‌آید، ناتوانی اغلب غلبه می‌کند و، سرانجام، می‌بینیم که این تجربه‌ای انتقال ناپذیر است.»

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 امیدوارم تاسف روزی را نخورید که من...

امیدوارم تاسف روزی را نخورید که من...

 به‌نظر من، بیشتر همدیگر را می‌چزانید – گرفتار تلخ‌کامی و سوزی شوید که روابط آینده‌تان را تمام عمر زهرآگین کند. بخشی از وجود من امید دارد که شما بچه‌دار شوید، به این جهت که من سخت به انتقام زمانه معتقدم، بله، تا به نسل بعدی و بعدی برسد بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ماهی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ریشارد کاپوشینسکی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی حسن کامشاد
مشاهده همه arrow iconSome text some message..