لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

از آسمان به گل سرخ

نویسنده:
آنتوان دوسنت اگزوپری

کنسوئلو دو سنت ـ اگزوپری شخصیت مهمی در زندگی آنتوان دو سنت ـ اگزوپری بود؛ آنقدر مهم که الهام بخش شازده کوچولو شد؛ آنقدر عزیز که آنتوان اقرار می کند که می‌خواسته اثر جاودانه اش را به او تقدیم کند و در یکی از آخرین نامه‌هایش افسوس می خورد که چرا این کار را نکرده است. با وجود این، شگفت انگیز است که گرچه کنسوئلو نقشی چشمگیر در زندگی و آثار اگزوپری داشته است، بسیاری ترجیح داده اند که راجع به او سکوت کنند و حتی در اغلب زندگینامه‌های نویسنده حرف چندانی از او به میان نمی آید. آنتوان و کنسوئلو اول بار در آرژانتین دیدار کردند. در دم عاشق هم شدند. آنتوان دعوتش کرد سوار هواپیما بر فراز آسمان پرواز کنند. در طی همین پرواز خطرناک و نمایشی بود که آنتوان از کنسوئلو که از ترس می لرزید خواستگاری کرد، و این آغاز قصه ای شد عاشقانه و پر فراز و نشیب که لحظاتش در این کتاب ثبت است. نامه‌های این کتاب روایت دو زندگی است: زندگی زنی که از پس پرده‌های زمان به زیبایی پدیدار شده است، و زندگی نویسندهای خلبان که آنطور که خود می گفت تنها با مرگ به آرامش می رسید و وعده می داد که در ابدیت چشم انتظار گل سرخ زندگی اش بماند.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 تاریخ در این باغ‌ها جایی ندارد

تاریخ در این باغ‌ها جایی ندارد

کتاب باغ‌های تسلا نوشته‌ی پریسا رضا شرح زندگی دو نسل از یک خانواده در میان دو کودتا‌ی ۳ اسفند و ۲۸ مرداد است که نگاهی به اوضاع سیاسی، معیشتی و تحولات اجتماعی ایران در آن دوره دارد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگ نشر نو
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آنتوان دوسنت اگزوپری
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی ابوالفضل الله دادی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..