× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ابر قورباغه و پای عسلی

نویسنده:
هاروکی موراکامی

... تایلند...

از بلندگوها اعلام می‌شود: خانم‌ها و آقایان، به هوای طوفانی نزدیک می‌شویم. لطفاً به صندلی‌های‌تان برگردید و کمربندهای‌تان را ببندید. ساتسوکی1 حواسش پرت بود، به همین خاطر کمی طول می‌کشد تا لهجه‌ی دست‌وپا شکسته‌ی ژاپنی مهماندار تایلندی را متوجه شود. 

گرمش بود و عرق می‌کرد. مثل حمام بخار بود، تمام بدنش گر گرفته بود، لباس‌های نایلونی و سوتینش به قدری ناراحت بودند که می‌خواست زودتر درشان بیاورد و خودش را راحت کند. سرک کشید تا بقیه‌ی مسافران قسمت بیزنس - کلاس را ببیند. نه، بی‌شک او تنها کسی بود که از گرما رنج می‌برد. همه‌ی آنها لمیده بودند، خواب، پتوی سفری دور شانه‌های‌شان تا جلوی باد تهویه را بگیرد. قاعدتاً این حرم گرما از جای دیگری بود. ساتسوکی لبانش را گزید و تصمیم گرفت روی چیز دیگری تمرکز کند تا گرما را فراموش کند. کتابش را باز کرد و سعی کرد ادامه‌ی آن را بخواند، ولی چیزی یادش نمی‌ماند. این گرما، معمولی نبود. و هنوز ساعت‌ها مانده بود تا در بانکوک فرود آیند. او از مهمانداری که داشت از کنارش رد می‌شد، آب خواست، و در کیفش دنبال بسته‌ی قرص‌هایش گشت، او یک دوز از هورمون‌هایی را که فراموش کرده بود بخورد، فرو داد.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 ما همه انسان‌های تنهایی هستیم، ولی تو فرق می‌کنی

ما همه انسان‌های تنهایی هستیم، ولی تو فرق می‌کنی

« سوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارتش » در نگاه اول کتاب ساده‌ای به‌نظر می‌آید؛ یکی از آن رمان‌های کلاسیک و خوشخوان که می‌توانید آن را یک‌ نفس بخوانید و برای ثانیه‌ای زمین نگذارید؛ اما با گذشت زمان، هرقدر که بیشتر به آن فکر ‌کنید، تکه‌های تازه‌تری از پازل را کشف خواهید ‌کرد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات حرفه نویسنده
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم هاروکی موراکامی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی فرناز حائری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..