× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله فیلم (۵۸۱)

ویروس کرونا در کنار انواع عوارضش، تأثیرش را بر سینمای ایران هم گذاشت و از جمله، جشنوارة فجر را هم نحیف و لاغر کرد. اگر جشنوارة فجر طی سال‌های اخیر مدام از شکل یک جشنواره با استانداردهای جهانی خارج می‌شده، دیگر به‌زحمت می‌شود به سی‌ونهمین دوره‌اش عنوان «جشنواره» داد. بله البته می‌دانیم که سال سلطة کرونا بر جهان، سالی استثنایی با موقعیت‌هایی اضطراری بوده که همه چیز را از شکل همیشگی و طبیعی‌اش خارج کرده اما این بار تغییر شکل جشنواره، بسیار افراطی بود؛ هرچند که اطمینان دارم که برگزاری‌اش حتی به شکل نیم بند و محدود کنونی هم بهتر از برگزار نشدنش بود و همین متقاضی شدن ۱۱۰ فیلم برای حضور در جشنواره، آن هم در چنین سالی، به تعبیری امیدبخش است. خود برگزارکنندگان جشنواره هم که متولی سینمای کشور هستند چنین استقبالی را پیش‌بینی نمی‌کردند و انتظار داشتند حداکثر حدود سی فیلم به جشنواره برسد؛ آن هم با افزوده شدن فیلم‌های واجد شرایط دو سال قبل. اما تصمیم به سپردن همة فیلم‌های رسیده به هیأت داوری و نمایش فیلم‌های کاندیدای دریافت جایزه، نتیجه‌اش همین شد که اعتراض بسیاری را برانگیخت. البته چاره‌ای هم نبود. قرار هم نبوده که جشنواره همیشه همین شمایل را داشته باشد. براساس پیش‌بینی‌ها و برآوردها تصمیمی گرفته و اعلام شده بود، می‌خواستند پای حرف‌شان بایستند.

هوشنگ گلمکانی 

صفحه ۱۰

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 100
  • شماره: 581
  • سال انتشار: 1399
  • ماه انتشار: اسفند
  • دوره نشر: ماهنامه
  • ناشر: فیلم

مقالات پیشنهادی

 بازمانده روز

بازمانده روز

‎فايده‌اش چيست كه اينقدر نگران باشيم كه براى راه بردن زندگى خودمان چه كارهايى مى‌توانستيم يا نمى‌توانستيم بكنيم؟ كافى است كه امثال بنده و شما، دستِ‌كم سعى كنيم سهمى كه به سرمايه‌ى اين دنيا اضافه مى‌كنيم، حائز حقيقت و ارزش باشد. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله فیلم
مشاهده همه arrow iconSome text some message..