لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
 • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
 • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
 • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
 • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله فیلم (۵۸۱)

ویروس کرونا در کنار انواع عوارضش، تأثیرش را بر سینمای ایران هم گذاشت و از جمله، جشنوارة فجر را هم نحیف و لاغر کرد. اگر جشنوارة فجر طی سال‌های اخیر مدام از شکل یک جشنواره با استانداردهای جهانی خارج می‌شده، دیگر به‌زحمت می‌شود به سی‌ونهمین دوره‌اش عنوان «جشنواره» داد. بله البته می‌دانیم که سال سلطة کرونا بر جهان، سالی استثنایی با موقعیت‌هایی اضطراری بوده که همه چیز را از شکل همیشگی و طبیعی‌اش خارج کرده اما این بار تغییر شکل جشنواره، بسیار افراطی بود؛ هرچند که اطمینان دارم که برگزاری‌اش حتی به شکل نیم بند و محدود کنونی هم بهتر از برگزار نشدنش بود و همین متقاضی شدن ۱۱۰ فیلم برای حضور در جشنواره، آن هم در چنین سالی، به تعبیری امیدبخش است. خود برگزارکنندگان جشنواره هم که متولی سینمای کشور هستند چنین استقبالی را پیش‌بینی نمی‌کردند و انتظار داشتند حداکثر حدود سی فیلم به جشنواره برسد؛ آن هم با افزوده شدن فیلم‌های واجد شرایط دو سال قبل. اما تصمیم به سپردن همة فیلم‌های رسیده به هیأت داوری و نمایش فیلم‌های کاندیدای دریافت جایزه، نتیجه‌اش همین شد که اعتراض بسیاری را برانگیخت. البته چاره‌ای هم نبود. قرار هم نبوده که جشنواره همیشه همین شمایل را داشته باشد. براساس پیش‌بینی‌ها و برآوردها تصمیمی گرفته و اعلام شده بود، می‌خواستند پای حرف‌شان بایستند.

هوشنگ گلمکانی 

صفحه ۱۰

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

 • تعداد صفحات: 100
 • شماره: 581
 • سال انتشار: 1399
 • ماه انتشار: اسفند
 • دوره نشر: ماهنامه
 • ناشر: فیلم
 • امتیاز: امتیازی ثبت نشده

مقالات پیشنهادی

 کتاب خرده‌روایت‌های بی‌زن و شوهری

کتاب خرده‌روایت‌های بی‌زن و شوهری

ما خانه‌ها، کوچه‌ها، خیابان‌ها و آدم‌های زیادی را ترک گفتیم، اما اگر جرات مرور خاطرات‌شان را داشته باشیم، لحظة پرتپشِ لرزش و ریزش دل را حتماً تجربه کرده‌ایم. لحظة سکوت پرهیاهویی که با تبانی ذهن سمج و دل ناماندگار پدید می‌آید و بس...بارها با خودمان گفتیم اگر دل هم مثل چشم در داشت، می‌بستیم یا اگر بلد بودیم، ذهن را از خاطره‌ها و حافظة بویایی را از تمام عطرهای گذشته خلاص می‌کردیم. اما بدون این‌ها تنهایی‌مان را چگونه پر می‌کردیم؟ بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله فیلم
مشاهده همه arrow iconSome text some message..