لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله فیلم (۵۸۱)

ویروس کرونا در کنار انواع عوارضش، تأثیرش را بر سینمای ایران هم گذاشت و از جمله، جشنوارة فجر را هم نحیف و لاغر کرد. اگر جشنوارة فجر طی سال‌های اخیر مدام از شکل یک جشنواره با استانداردهای جهانی خارج می‌شده، دیگر به‌زحمت می‌شود به سی‌ونهمین دوره‌اش عنوان «جشنواره» داد. بله البته می‌دانیم که سال سلطة کرونا بر جهان، سالی استثنایی با موقعیت‌هایی اضطراری بوده که همه چیز را از شکل همیشگی و طبیعی‌اش خارج کرده اما این بار تغییر شکل جشنواره، بسیار افراطی بود؛ هرچند که اطمینان دارم که برگزاری‌اش حتی به شکل نیم بند و محدود کنونی هم بهتر از برگزار نشدنش بود و همین متقاضی شدن ۱۱۰ فیلم برای حضور در جشنواره، آن هم در چنین سالی، به تعبیری امیدبخش است. خود برگزارکنندگان جشنواره هم که متولی سینمای کشور هستند چنین استقبالی را پیش‌بینی نمی‌کردند و انتظار داشتند حداکثر حدود سی فیلم به جشنواره برسد؛ آن هم با افزوده شدن فیلم‌های واجد شرایط دو سال قبل. اما تصمیم به سپردن همة فیلم‌های رسیده به هیأت داوری و نمایش فیلم‌های کاندیدای دریافت جایزه، نتیجه‌اش همین شد که اعتراض بسیاری را برانگیخت. البته چاره‌ای هم نبود. قرار هم نبوده که جشنواره همیشه همین شمایل را داشته باشد. براساس پیش‌بینی‌ها و برآوردها تصمیمی گرفته و اعلام شده بود، می‌خواستند پای حرف‌شان بایستند.

هوشنگ گلمکانی 

صفحه ۱۰

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 100
  • شماره: 581
  • سال انتشار: 1399
  • ماه انتشار: اسفند
  • دوره نشر: ماهنامه
  • ناشر: فیلم

مقالات پیشنهادی

 خداحافظ مدرسه

خداحافظ مدرسه

نجف دریابندری در ۱ شهریور سال ۱۳۰۸ در آبادان متولد شد. او مترجم، نویسنده و مقاله نویس بود. از نجف دریابندری آثار بی‌نظیری مانند مستطاب آشپزی، در عین حال، پیرمرد و دریا، گور به گور، قدرت، خانه برناردا آلبا، بازمانده روز و... به جای مانده است. وی جایزه‌ی تورنتون وایلدر دانشگاه کلمبیا را به سبب ترجمه‌ آثار ادبی آمریکایی دریافت کرد. دریابندری در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ برای همیشه چشم از جهان فروبست. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله فیلم
مشاهده همه arrow iconSome text some message..