لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
سفارش شما شنبه 16 مهر 1401 تحویل پست داده خواهد شد.
 • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
 • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
 • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
 • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله فیلم امروز (۱۰) ویژه چهلمین جشنواره فیلم فجر

بخشی از فیلم‌های امسال به فیلم اولی‌های اغلب ناشناخته مربوط می‌شود و از نسل اول کارگردانان سینمای ایران فقط مسعود کیمیایی در جشنواره فیلم دارد. چند نام آشنای دیگر هم در فهرست هست مثل رضا میرکریمی، بهروز شعیبی، محمدحسین مهدویان، کیوان علی محمدی و... آنچه ما از دیدن فیلم‌های این دوره از جشنواره دیده‌ایم رگه‌های از ذوق، خلاقیت و نوآوری در آثاری از کارگردان‌های اول و دومی هست که نویدبخش ورود فیلم سازانی خوش فکر به سینمای ایران است، هرچند نمی‌توانیم حیرت‌مان را از حذف چند فیلم بسیار خلاقانه و خوش ساخت در بین فیلم‌های ارائه شده به جشنواره نادیده بگیریم. 

سینمای سرگردان ایران با جشنواره فجر جان گرفت؛ درست زمانی که بسیاری از متعصب‌های تندرو دل‌شان می‌خواست سینمایی در کار نباشد و سالن‌ها و استودیوها را غبار گرفته بود و سینماگران آن زمان منزوی شده بودند. بسیاری سینماگران برجسته ما در جشنواره فجر شناخته شدند، بنابراین کار فرهنگی تعطیل بردار نیست. ضمن این که چراغ هیچ جشنواره‌ای و آبروی هنری آن نه با فرش قرمز و نئون و تبلیغات در هر گذر و چهارراه روشن و ماندگار می‌ماند، نه با حضور سلبریتی‌ها. اعتبار جشنواره‌ها به نمایش فیلم های خوب و برنامه ریزی منظم آن است.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

 • تعداد صفحات: 132
 • شماره: 10
 • سال انتشار: 1400
 • ماه انتشار: 12 بهمن
 • دوره نشر: ماهنامه
 • فصل انتشار: زمستان
 • ناشر: فیلم امروز

مقالات پیشنهادی

 هفته‌ی چهل و چند

هفته‌ی چهل و چند

دیوار چین طولانی‌تر از چیزی بود که در عکس‌ها دیده بودم. شکوه و غم را یک‌جا ریخت توی دلم. میان طبیعت سبز و بکر راه خودش را باز کرده بود و رفته بود بالا. پایم را که روی اولین پله‌ی سنگی گذاشتم، سنگینی تاریخ انسانی‌اش آوار شد روی شانه‌هایم. دستم را گذاشتم روی شکمم. «شکوفه‌ی سیب، این‌جا رو یادت بمونه.» یادش نمی‌ماند. بعدها که دنیا می‌آمد و عقل‌رس می‌شد، باید می‌نشستم و دخترک یا پسرک را می‌نشاندم روی پاهایم. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله فیلم امروز
مشاهده همه arrow iconSome text some message..