× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

چرچیل (قهرمان پیش بینی ناپذیر)

نویسنده: پاول ادیسون

وینستون چرچیل در جنگ جهانی دوم، دو پیروزی شگرف به دست آورد؛ اول پیروزی بر آلمان نازی بود و دوم پیروزی بر بسیاری از منتقدان سرسختی که برای دهه‌ها افکار و عقاید او را به سخره می‌گرفتند، بر این باور بودند که ادعاهای او غلو شده‌اند و با این ترفند که او و افکارش برای بریتانیا و امپراتوری خطرناکند سرانجام او را از خانة شمارة 10 خیابان داونینگ بیرون راندند.

اروپا مه 1945 در جنگ پیروز شد و مردم این پیروزی را در شهرهایشان جشن گرفتند. آن روز چرچیل از بالکن ساختمان وزارت بهداشت، در وایت‌هال، برای انبوه مشتاقانی که برای او غریو شادی سر داده بودند، سخنرانی کرد. چرچیل آن روز در نبرد دیگری پیروز شده بود، نبردی که از ابتدای قرن بیستم علیه او آغاز شده بود: نبرد حیثیت.

صفحه ۷

قیمت: 55,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 جستارهایی در باب عشق

جستارهایی در باب عشق

الیاس کانِتی می‌گوید: «دیدن ورای آدم‌ها آسان است، ولی ما را به جایی نمی‌رساند.» به‌عبارت دیگر چه آسان و چه بی‌فایده در افراد عیب می‌یابیم. آیا وقتی عاشق می‌شویم بعضاً به این دلیل نیست که حتی به بهای کوری خودمان در این فرایند و آن لحظه خواسته‌ایم، دیدن ورای آدم‌ها را نفی کنیم؟ اگر بدبینی و عشق دو گزینة متقابل باشند، آیا عاشق شدن ما به این دلیل نیست که می‌خواهیم از موضع ضعف بدبینی، نجات یابیم؟ آیا در هر «عشق در نگاه اول» نوعی گزافه‌پردازی نسبت به خصوصیات معشوق وجود ندارد؟ نوعی گزافه‌پردازی که ما را از منفی‌نگری معمول‌مان منفک می‌کند و تمرکز و نیرویمان را معطوف کسی می‌کند که چنان باورش داریم که هرگز حتی خود را چنین باور نداشته‌ایم. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 مأموریت جدی آقای چرچیل

مأموریت جدی آقای چرچیل

12,000 تومان
 کار کار انگلیسی هاست

کار کار انگلیسی هاست

58,000 تومان
 سیاست خارجی بریتانیا از سال ۱۹۴۵

سیاست خارجی بریتانیا از سال ۱۹۴۵

110,000 تومان
 ییلاق انگلیسی

ییلاق انگلیسی

16,000 تومانSome text some message..