لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

چارت تئوری انتخاب

نویسنده:
ویلیام گلسر

ما چرا و چگونه رفتار می کنیم؟ 

ویلیام گلسر، بنیان گذار تئوری انتخاب برای تبیین چگونگی عملکرد مغز در صدور رفتار از تمثیل ماشین رفتار استفاده می‌کند او برای توضیح روشن تر این مطلب معتقد است که مغز همانند یک سیستم کنترل کار می‌کند؛ سیستمی که مدام می‌کوشد کنترل خود را بر محیط پیرامون حفظ کند. برای نشان دادن این ایده گلسر معتقد است تمام رفتارها همواره از درون و برای ارضای تصاویر دنیای مطلوب آنچه در هر لحظه می‌خواهیم برانگیخته می‌شوند این تصاویر همواره در مکانی به نام مکان مقایسه و با تصاویر ادراکی از جهان پیرامون آنچه در هر لحظه از دنیای بیرون دریافت می‌کنیم مقایسه می‌شود و در صورت ناهمخوانی بین داشته و خواسته سیستم احساسی ناکامی را تجربه می‌کنند و آنگاه سیستم رفتاری برای رفع ناکامی و به دست آوردن خواسته به راه می افتد. در این کتاب گلسر به طور سیستمیک مؤلفه‌های سیستم مغز بر اساس تئوری انتخاب برگرفته از تئوری کنترل ادراکی (پاورز) را جداگانه توضیح می‌دهد و عملکرد آنها را در ارتباط با یکدیگر تعریف می‌کند خواندن این کتاب به منظور فهم عمیق تئوری انتخاب برای تمام کاربران این تئوری (درمانگران مشاوران معلمان و مدیران )ضروری است.

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 کتابی برای آن که خود را سرزنش نکنیم

کتابی برای آن که خود را سرزنش نکنیم

کتاب تئوری انتخاب در مورد نحوه انتخاب‌هایی است که انسان دست به آن می‌زند. گلاسر در این کتاب تبیین می‌کند چه چیزی باعث می‌شود انتخاب‌های درست و نادرست داشته باشیم و محرک انتخاب‌ها چیست. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات سایه سخن
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ویلیام گلسر
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی علی صاحبی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..