لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

همیشه پای یک مدیر در میان است

نویسنده:
گروه نویسندگان

«به اتفاق پدرم در سال ۱۹۵۴ روانه ی اروپا و آمریکا شدیم. به اروپا رفتیم و مطالعاتی انجام دادیم و پس از آن هم، به امریکا سفر کردیم که در آنجا هم مطالعاتی داشتیم. برادرم، مهندس سعید خلیلی، در آمریکا مشغول تحصیل بود و ایشان در حد توان محدود خودش راهنمای ما بود که در نتیجه، مرحوم پدرم و بنده صنعت گاز مایع را بسیار جدی در امریکا با مطالعات دانشگاهی روز بررسی کردیم. با سفارش‌های مقدماتی به سازندگان آمریکایی و اطلاعات لازم به میهن بازگشتیم. کار را در قالب شرکت بوتان شروع کردیم. بوتان نام همان گازی است که قرار بود ما از آن استفاده کنیم و فرمول آن کربن اشباع‌شده‌ی c4h10 بود.»

روزی که بوتان اولین محموله‌ی گاز مایع را از شرکت ملی نفت ایران تحویل گرفت یا اولین کسی که قبول کرد گاز را توی خانه‌اش مجانی بگذارند، هنوز در یاد محسن می‌درخشد. فکر و عمل خلیلی‌ها باعث می‌شود صنعتی در ایران به دنیا بیاید و یک‌دفعه رشد کند؛ آن‌هم در شرایطی که مشکلات و محدودیت‌های متفاوتی وجود دارد و زمینه‌های پذیرش در جامعه نیست. مردم از گاز می‌ترسند. انگار هیولایی نامرئی که هیچ قصه‌ی شیرین و شورانگیزی درباره‌اش نشنیده‌اند. و خب، جا افتادن این صنعت پنج سالی طول می‌کشد تا بالاخره بوتان چندتایی مشتری پیدا می‌کند. وقتی محسن به گذشته نگاه می‌کند، از به جا گذاشتن آثار و نشانه‌هایی در صنعت ایران راضی است. 

صفحه ۱۱۳

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 نخستین روایت‌ها؛ حیات در هیئت اسطوره

نخستین روایت‌ها؛ حیات در هیئت اسطوره

جلد اول جهان اسطوره‌ها به معرفی و بررسی اسطوره‌های یونانی، رومی، اسکاندیناوی، مصری و سلتی می‌پردازد. جلد دوم جهان اسطوره‌ها به معرفی و بررسی اساطیر بین‌النهرین، ایران، چین، آزتک و مایا و اینکا می‌پردازد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات امین الضرب
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم گروه نویسندگان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..